BSc (Hons) taikomosiose kompiuterizacijose

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Mes sukūrėme "Applied Computing" kursą su verslo partneriais IT sektoriuje, kad padėtume išspręsti jų įgūdžių trūkumus. Mūsų kompiuterių absolventai turi puikių rezultatų ieškant gerai apmokamų darbo vietų, nes mes sutelkiame dėmesį į praktinę patirtį.

Studijuodami, jūs pažengsite nuo kompiuterinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo pagrindų iki pažangių žinių apie dirbtinį intelektą ir kompiuterių saugumą. Jūs išmokysite viską, ko reikia norint tapti labai įdarbinamu ir ieškoti IT specialisto.

Šį kursą mes pristatome bendradarbiaudami su "Forth Valley College", kad sujungtume žinias abiejose svetainėse. Mūsų darbuotojai dirba su moksliniais tyrimais ir dirba su pramone, kad kursas vystytųsi atsižvelgiant į IKT sektoriaus poreikius tiek Škotijoje, tiek visame pasaulyje.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Labai praktiškas dalykas, skirtas spręsti didelio IT specialistų įgūdžių stygiaus problemą

# 2 50 kompanijų iš Škotijos IT verslo padėjo parengti šį kursą, norint pagaminti aukštos kvalifikacijos, pasirengusiems dirbti absolventus

# 3 Mokymo personalas yra aktyvus tyrimas; atnešti naujų žinių, naujų idėjų ir verslo ryšių.

Kurso informacija

Šis kursas yra Forth Valley koledžo ir University of Stirling bendradarbiavimas Pirmąsias dvejus šio ketverių metų kursus praleisite Forth Valley kolegijoje, prieš perkeliant į universitetą 3 ir 4 metams. Per 2 metus kolegijoje, studentai taip pat imsis universiteto modulio, kuris padėtų pereiti nuo koledžo į universiteto aplinką. Kursas apima privalomą trijų mėnesių trukmės pramoninį darbą po trejų metų.

Per paskutinius metus atliksite nepriklausomą projektą, kuris suteiks jums galimybę iš pagrindinių darbų išplėsti pagrindinį darbų atlikimą iki galutinio pristatymo

Per "Forth Valley College" ir University of Stirling daugelis darbuotojų yra įtraukti į mokslinių tyrimų projektus savo srityje, kad jie galėtų tiesiogiai susieti su verslu ir atnaujinti savo žinias.

"Forth Valley College" esate raginami dalyvauti veikloje, kuri plečia ir naudoja jūsų žinias. Kaip STEM-assured (mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos) koledžas, galite dalyvauti STEM renginiuose, tokiuose kaip STEM klubas ir STEM ambasadorius.

Mokymas

"QS World University Rankings 2017/18" mums suteikė penkių žvaigždučių kompetenciją mūsų mokymui. Universitete išmokysite paskaitų, mažų pamokų grupių ir visų pirma laboratorinių darbų.

Vertinimas

Taikomoji kompiuterija yra mokoma kaip labai praktinė tema, beveik visi moduliai apima praktinius uždavinius. Paprastai šie skaičiai prilyginami 50 procentų įvertinimo laipsnio, o likusi dalis skiriama egzaminui.

Už apdovanojimų laipsnį, visų pažangių modulių, paimtų 5-8 semestruose, klasės susumuojamos, kad suteiktų jūsų galutinį laipsnio klasifikaciją.

Darbo galimybės

Kursas apima privalomą trijų mėnesių trukmės pramoninį darbą po trejų metų.

kontaktas

Vivien Gallacher, mokymo programos vadovas

Falkirko universitetas
Grangemouth Road
Falkirk
FK2 9AD

44 01324 403154

vivien.gallacher@forthvalley.ac.uk

www.forthvalley.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Užsienio studentai (ne ES) £ 14,460.00
  • Škotijos ir ES studentai 1 820,00 svarų sterlingų
  • Studentai iš likusios JK £ 9,250
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau