BSc / BScEcon (Hons) tarptautinė ekonomika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Tarptautinė ekonomika

Unikalus mūsų kurso stiprumas - aiškus dėmesys taikymui ir kritiniam supratimui. Todėl didžiuojamės galėdami būti pirmuoju naujuoju universitetu, priimančiu naująjį CORE mokymo programą.

Kurso tikslas - sukurti aukštos kvalifikacijos asmenis, galinčius atlikti analitines užduotis, o ne tik žinoti apie finansus ir ekonomiką.

Kardifo Meto ekonomikos laipsniai buvo laikomi geriausiais Velse pagal Gvardijos universiteto lygos 2016 ir 2017 m. Lentelę. Sužinokite daugiau. Paskutinis NSS studentų pasitenkinimo balas buvo 95%.

Mokymasis

Jūsų dėstytojai, dirbantys Apskaitos, ekonomikos ir finansų katedroje ir Kardifo vadybos mokyklos darbuotojai, yra pasiryžę suteikti jums reikiamą paramą, kad galėtumėte realizuoti visą savo potencialą. Mūsų naujoviški mokymo metodai apima eksperimentus ir naujausias mokymo priemones.

Savo paskutiniais metais jums bus prižiūrimas ir vadovaujamas jūsų interesų srities specialistas. Tai leidžia jums taikyti savo studijų metu sukurtus mokslinių tyrimų įgūdžius ilgesniame darbe, kuris suteiks įrodymų apie savo įgūdžius būsimiems darbdaviams.

Moduliai paprastai mokomi paskaitų ir seminarų / seminarų mišiniu, o visus modulius palaiko „Moodle“, virtuali mokymosi aplinka.

Įsidarbinimas

Kursas suteikia ekonomistų turimų analitinių įgūdžių, reikalingų privačiame ir viešajame sektoriuje, derinį, taip pat išsamias specialistų žinias apie finansų rinkas.
Tai suteiks kursų absolventams įvairias karjeros galimybes, tačiau bus ypač naudingas tiems, kurie nori dirbti kaip analitikai finansų paslaugų sektoriuje.

Darbo vietos:
Darbo vietų teikimas, kaip vertinama jūsų akademinės mokymosi programos dalis, yra toks svarbus, kad suteiksime jums galimybę atlikti antrosios studijos dalį. Mes turime tvirtus ryšius su verslo bendruomene, o darbo vietos programa yra sukurta siekiant padidinti būsimas galimybes įsidarbinti.

Patekimo reikalavimai

Penki GCSE, įskaitant anglų kalbos ir matematikos * laipsnius C arba aukštesniuose (4 ar aukštesnės klasės kandidatai, turintys naujai pertvarkytus GCSE Anglijoje), plius 112 taškų iš bent dviejų A lygių (arba lygiaverčių).

Tipiniai pasiūlymai gali apimti:

  • 112 taškų iš mažiausiai dviejų A lygių, kad būtų priskirti CC klasės; Velso bakalaureato - pažengusių įgūdžių iššūkio sertifikatas, laikomas trečiuoju dalyku
  • RQF „BTEC National Extended Diploma / Cambridge Technical Extended Diploma DMM“
  • 112 taškų iš bent dviejų „Scottish Advanced Highers“ kategorijų, kad būtų įtraukti DD
  • 112 taškų iš Airers Leaving Certificate at Highers, į kuriuos įeina 2 x H2 klasės. Aukštesnio lygio subjektai apsvarstė tik minimalų H4 lygį
  • 112 balų iš galimybės gauti aukštojo mokslo diplomą

* Velso pareiškėjams, dalyvaujantiems reformuotoje matematikos GCSE, mes priimsime GCSE matematiką arba matematiką - skaičių .

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2019

Apie mokyklą

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Skaityti daugiau

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Skaityti mažiau