BSc Hons botanikoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pagrindinis „BSc Honors“ kvalifikacijos tikslas yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir žinias apie botaniką ir plėtoti jos metodologijos ir metodų tyrimų gebėjimus. „BSc Honors“ iš esmės yra kursinis laipsnis, kurio mažiausiai 25% (30) kreditų skiriama mokslinių tyrimų projektui ir atskaitomybei prižiūrint.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio teorinio įsitraukimo ir intelektualinio savarankiškumo ir yra pradinė mokslo magistrantūros specializacijos kvalifikacija, suteikianti studentams išsamių mokslinių žinių ir įgūdžių, paruošiančių juos moksliniais tyrimais pagrįstoms doktorantūros studijoms.

Priėmimą į pagyrimų programą turi patvirtinti departamentas. Būsimas kandidatas privalo turėti ne mažesnį kaip 60% Botanikos trečiųjų metų pažymį.

Programą sudaro šeši moduliai, kurie turi būti išlaikomi atskirai:

  • Šios programos moduliai yra šie: Fiziologija po derliaus nuėmimo (BOT0017), Augalų biotechnologijos (BOT0047), Augalų sistematika ir molekulinė evoliucija (BOT0067), Projektas (BOT0077), Moksliniai metodai (BOT0087), Pažangi augalų taksonomija ir ekonominė botanika (BOT0097). .

Be to, departamento vadovas gali reikalauti vieno ar daugiau papildomų modulių. Taip pat gali prireikti dalyvauti departamento ekskursijose.

Egzaminą sudaro rašytiniai darbai arba ataskaitos kiekviename skyriuje. Visos sekcijos turi vienodą svorį ir visos turi būti pravažiuojamos atskirai.

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.

Pabaigos data: akademinė veikla prasideda sausio mėnesį ir baigiasi gruodį. Programos terminas nustatomas pagal programos trukmę.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Skaityti daugiau

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Skaityti mažiau