BSc Logistics

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Logistikos bakalauras „GUtech“ yra pritaikytas Omano sultono ir regiono reikalavimams, tačiau remiasi naujausia patirtimi, sukaupta RWTH Aacheno universitete. Programoje daug dėmesio skiriama GUtech absolventų įsidarbinimui. Todėl daugelis programos elementų bus įgyvendinami bendradarbiaujant su vietos ir tarptautiniais pramonės partneriais. Be to, bendrieji įgūdžiai, tokie kaip kritinis mąstymas, kūrybinis mąstymas, mokymasis visą gyvenimą, tarpkultūrinis bendravimas ir komandinis darbas, yra laikomi esminiais ir yra integruoti į visą mokymo programą.

Struktūra

Logistikos bakalauras yra dėstomas kaip dieninės programos. Ji suderinta su programomis, įdiegtomis Europoje po Bolonijos reformos. Programos trukmė - aštuoni semestrai. Pirmuosius keturis semestrus pagrindinis tikslas - supažindinti studentus su logistikos sritimi ir perteikti studijų programos pagrindus matematikoje, statistikoje, kompiuterių moksluose ir pagrindiniuose verslo dalykuose. Per pastaruosius keturis semestrus studijų programa apima visas kitas pagrindines verslo administravimo, ekonomikos, vadybos ir svarbiausių logistikos koncepcijų, metodų ir taikomųjų programų sritis.

Karjeros galimybės

Logistikos bakalauro studentai gauna tarpdisciplininį išsilavinimą, daugiausia dėmesio skiriant pagrindinių teorinių koncepcijų žinių ir taikomųjų kompetencijų ugdymui. Jie gauna išsamią informaciją apie logistikos tinklų kūrimą ir valdymą, tiekėjų valdymą, gamybos ir transportavimo logistiką ir dar daugiau.

Šis gerai suplanuotas išsilavinimas leidžia absolventams dirbti logistikos vadovais, platinimo vadovais, tiekimo grandinės vadovais ar logistikos inžinieriais daugybėje pramonės ar vyriausybės sričių. Kitos galimos užimtumo sritys yra pardavimai, klientų aptarnavimas, viešieji pirkimai ar pramonės analizė.

Potencialūs darbdaviai gali būti tarp transporto ir logistikos paslaugų teikėjų (pvz., Marina Logistics, DHL), oro linijų bendrovės (pvz., Omanaras), geležinkelio operatoriai (pvz., DB Schenker), mažmenininkai (pvz., Carrefour) ir gamintojai (pvz., Omano kabelių pramonė SAOG). Dabartiniai dideli regiono infrastruktūros projektai dar labiau padidins aukštos kvalifikacijos logistikos specialistų paklausą, todėl ateinančiais metais darbo vietų skaičius šiame sektoriuje tikriausiai padidės.

Galimybės tolesniam studijoms

Absolventai gali dalyvauti magistrantūros programose logistikos ir tiekimo grandinės valdymo srityse Omano sultanate arba užsienyje.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

The history of the German University of Technology (GUtech) can be traced back to 2003 when visionary Omanis contemplated the establishment of a high-quality university of technology in Oman. This vis ... Skaityti daugiau

The history of the German University of Technology (GUtech) can be traced back to 2003 when visionary Omanis contemplated the establishment of a high-quality university of technology in Oman. This vision was inspired by His Majesty Sultan Qaboos’ directions for the provision of quality higher education in Oman by private investors. Skaityti mažiau