BSc Sportas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mūsų sporto filosofija skatina socialinį teisingumą ir vertina dalyvavimą vartotojiškumo atžvilgiu ir atsispindi viskas, ką darome, kai atliekame atlikėją prieš pasirodymą. Jūsų mokymasis bus sutelktas į tai, kad sportininkai būtų sveiki ir tobulėtų, o ne elitizmas.

Kurso apžvalga

Šis sportas

Mūsų moksliniais tyrimais pagrįsta mokymo programa naudoja novatoriškus mokymo, mokymosi ir vertinimo metodus, kurie padeda užtikrinti, kad programos suteiktų puikią studentų patirtį.

Jūs galėsite naudotis savo žiniomis ir įgūdžiais tiek praktinėje, tiek profesinėje aplinkoje, sudarant sąlygas apmąstymams ir vystymuisi bendradarbiaujant su autentiškomis veiklomis. Programa atspindi turtingą šiuolaikinio sporto aplinką; plačiai panaudojant virtualią mokymosi aplinką, kuri apima internetines paskaitas, žiniatinklio seminarus, elektroninį grįžtamąjį ryšį ir garso / vaizdo grįžtamąjį ryšį kartu su reguliariu aukštos kokybės specializuotos įrangos, naudojamos sportininkų stebėjimui ir vertinimui, naudojimu.

Ypatingas visų „ York St John University “ sporto laipsnių bruožas yra tai, kad juos remia mūsų filosofija (mūsų „minties mokykla“), kuri yra vertinga ir pabrėžia socialinio teisingumo svarbą. Todėl dėl mūsų sporto

Šio laipsnio sporto mokslo elemente sužinosite apie talentų identifikavimą, talentų ugdymą, mokymo programas, tinkamumo testus ir motyvaciją. Šio laipsnio pratybų mokslo skyriuje jūs, kaip fizinis aktyvumas, vystysite žmonių ir bendruomenių sveikatą. Temos apima vaidmenį, kurį gali atlikti vaidmuo siekiant užkirsti kelią širdies ligoms, nutukimui, demencijai ir depresijai.

100 proc. 2017 m. Sporto mokyklos absolventų šiuo metu dirba ar toliau studijavo, 74 proc.

(2017 m. Aukštojo mokslo apklausos išvykimo vieta)

„Nestlé Rowntree Park“ sporto universitetas

„Multilillion-pound Nestlé Rowntree Park Sports Campus“ yra vienas iš didžiausių šalies tipų ir yra sporto mokyklos, turinčios didelį sportinį tvartą, stiprumo ir kondicionavimo liukso numeris, socialinė erdvė, keičiančios patalpos ir mokymo erdvės, namai. . Svetainėje yra du 3G futbolo ir regbio aikštės, trys lauko teniso kortai ir trys lauko tinklinio aikštelės. Taip pat yra žolės aikštelės, kurios gali būti naudojamos futbolui, regbiui ir gėlų futbolui.

Kurso struktūra

Vadovaujantis bendruoju 1 lygiu, kuriuo siekiama suteikti visiems studentams pagrindines žinias, supratimą ir įgūdžius, kad jie galėtų sėkmingai dalyvauti programoje.

2 ir 3 lygiuose taip pat turėsite galimybę dalyvauti specializuotuose moduliuose, suderintuose su jūsų laipsnio apdovanojimų pavadinimu. Sportui

Šis kursas yra pagrįstas biomechanikos, fiziologijos ir psichologijos studijomis ir dėstomas paskaitų, seminarų, praktinio lauko darbo, laboratorinės patirties ir tyrimų deriniu.

Programos specifikacija

Daugiau informacijos apie šį kursą rasite programos specifikacijoje . Atkreipkite dėmesį, kad programos specifikacija susijusi su kurso turiniu, kurį šiuo metu studijuoja Universiteto studentai. Naujų programų atveju programos specifikacija bus prieinama internete prieš pradedant kursą.

Patarimai dėl negalios

York St John University sunkiai dirba, kad sukurtų visapusišką aplinką visiems mūsų studentams. Mes siūlome įvairias konsultacijas dėl negalios, kad padėtų studentams visą jų studijas.

Mokymas

Pristatymas

Sporto mokykla turi visiškai akredituotus Aukštojo mokslo akademijos (HEA) narius, įrodančius, kad mokymasis, mokymasis ir vertinimas yra nuolat tobulinami, todėl šiuolaikinė praktika yra moksliniais tyrimais pagrįsta. Tai verčia mus daugeliu mokymo, mokymosi ir vertinimo iniciatyvų, kurios į mokymo programą įtraukė į technologijas orientuotą mokymąsi. Dėl to naudosite mūsų vaizdo įrašų grįžtamąjį ryšį trenerio kūrime, apverstose klasėse, e. Apklausose, įtraukiant studentus į planšetinio kompiuterio technologijas, sumaišytus pristatymo metodus ir garso atsiliepimus apie rašto darbą ir egzaminus.

Mokymas

Atspindėti plėtoti žinias, gebėjimus ir kompetenciją sporto srityje

2 ir 3 lygiai suteikia papildomų galimybių parodyti analizės, sintezės ir kritinės peržiūros įgūdžius įvairiais vertinimo metodais, kuriais siekiama į mokymo programą įtraukti mokslinių tyrimų projektą, įsitraukimą ir interpretavimą.

Paprastai standartinę studentų savaitę sudarys:

  • Trys paskaitos
  • Mažesnės pagalbinės klasės, remiančios paskaitas (pvz., Seminarus ir praktinius užsiėmimus).
  • Laiku pateiktas palaikomas atviras mokymasis (pavyzdžiui, žurnalų klubas ir prižiūrima laboratorinė bei praktinė veikla)
  • Sporto stipendijų sesijos, skirtos palengvinti jūsų, kaip universiteto studento, sėkmę ir pagerinti savo karjeros plėtrą
  • Dažnai pateikiamos asmeninės ir akademinės pamokos

Visa tai paremta atlikus savo savarankišką savarankišką tyrimą, kuriame dažnai dalyvauja praktinio darbo, duomenų rinkimo ir pristatymų laboratorija.

Vertinimas

Visoje sporto šakoje naudojamos mokymo ir vertinimo strategijos yra įtrauktos, orientuotos į studentus ir orientuotos į mokymąsi. Pavyzdžiui, „realaus pasaulio“ taikomoji praktinė veikla, kuria plėtojami į karjerą orientuoti įgūdžiai ir kompetencijos.

Siekiant pagerinti mokinių mokymosi patirties kokybę, programa naudos formatyvųjį vertinimą, ty reguliarias galimybes gauti grįžtamąjį ryšį apie praktinę ir akademinę plėtrą, į kurią neįskaičiuojami galutiniai laipsnio ženklai. Siekiant palengvinti vertinimo raštingumo ugdymą ir sumažinti studentų sumaištį bei nerimą, vertinimo būdas buvo supaprastintas kartu sumažinant taikomų mokymosi rezultatų ir vertinimo kriterijų spektrą.

Tyrimai

Sporto mokykla siūlo dinamišką mokslinių tyrimų kultūrą studentams. Studentai skaitys tyrimą, sužinos apie naujausius mokslinių tyrimų metodus ir galiausiai atliks savo tyrimus kaip programos dalį. Studentai taip pat bus mokomi darbuotojų, kurie atlieka tyrimus sporto ir fizinio krūvio tyrimo lyderėje. Tai reiškia, kad studentai gali sužinoti apie naujausias problemas, susijusias su jų programomis. Pavyzdžiui, Motyvacijos, našumo ir gerovės (MPaW) tyrimo grupė yra viena didžiausių ir produktyviausių pasaulyje, nagrinėdama pasekmes, atsirandančias dėl perfekcionalumo sporto ir mankštos. Kitas darbas mokykloje orientuotas į fiziologinius ir biomechaninius sportininko vystymosi aspektus. Šis darbas atliekamas bendradarbiaujant su profesionaliais sporto klubais ir kitais mūsų bendruomenės partneriais. Taip pat vyksta įdomus tyrimas, kuriame nagrinėjami sporto dalyvavimo socio-kultūriniai aspektai, įskaitant azartinius lošimus futbole ir patyčių kūno kultūros srityje (PE) patirtis. Didžiuojamės galėdami pasakyti, kad daugelis tyrimų sporto mokykloje buvo pripažinti „tarptautiniu mastu puikiais“ ir „pirmaujančiais pasaulyje“ paskutiniame JK aukštojo mokslo institucijų tyrimų kokybės vertinime (REF 2014).

Patekimo reikalavimai

Kvalifikacijos

  • Minimalūs reikalavimai šiam kursui yra šie:
  • 96-112 UCAS tarifų taškai
  • 3 GCSE, turintys C / 4 ar aukštesnę (arba lygiavertę) klasę, įskaitant anglų kalbą ir matematiką
  • Profesinės sporto patirties ir pripažintos pramonės kvalifikacijos gali būti svarstomos vietoj kai kurių akademinių priėmimo reikalavimų.

Mokesčiai ir finansavimas

Norėdami studijuoti su bakalauro laipsniu su mumis, turėsite mokėti mokesčius už savo kursą. Kiek jums mokėsite, priklausys nuo to, ar esate JK

Sužinokite daugiau apie Fondo Metų ir / ar Paskirties Metų finansavimą apsilankę mūsų svetainės Finansavimo patarimų puslapiuose.

Jorko Šv. Jonas siūlo specialius sumažinimus studentams, baigusiems studijas York St John University bakalauro laipsniais 2019 m. Sužinokite daugiau apie nuolaidas ir stipendijas .

Taip pat gali atsirasti papildomų išlaidų, į kurias reikia atsižvelgti per savo studijas, įskaitant apgyvendinimo išlaidas.

Mokestis už mokslą

JK

York St John University studijų mokestis už 2019 m. Įstojimą į bakalauro laipsnį, bakalauro ir bakalauro laipsnį, PGCE pirminę ir antrinę bei UG sveikatos programą yra 9 250 svarų sterlingų per metus UK / ES, Džersis, Gernsis ir Meno salos studentams.

Mokestis už mokslą gali būti įvertintas ateityje.

Tarptautinis (ne ES) 2019–2020 m

„ York St John University studijų mokestis už 2019 m. Įstojimą į bakalauro laipsnį, bakalauro ir bakalauro laipsnį, PGCE laipsniai yra 12 750 svarų sterlingų per metus tarptautiniams studentams.

Mokestis už mokslą gali būti įvertintas ateityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does.

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does. Skaityti mažiau
Jorkas , Londonas + 1 Daugiau Mažiau