BSc garbės verslo ekonomikoje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kursų santrauka

Nežinomoje ir sparčiai besikeičiančiame pasaulyje ekonomika ir unikalios įžvalgos apie tai, kaip asmenys, organizacijos ir organizacijos veikia ir sąveikauja, yra neįkainojama. Taip pat gebėjimas perduoti šį supratimą specialistams ir ne specialistams. Šis kursas apjungia kruopštų ekonomikos disciplinos pagrindą su įvairiais praktiniais įgūdžiais, reikalingais profesiniam gyvenimui ir antrosios pakopos studijoms.

Jūs plėtosite savo gebėjimą taikyti ekonominius argumentus realaus pasaulio problemoms. Jūs tapsite pasitikėjęs ekonomine ir verslo analize ir taikant šiuos analitinius įgūdžius verslo ir organizaciniams sprendimams, sprendžiant verslo ir ekonomines problemas, atlikdami mokslinius tyrimus ir konsultacijas, taip pat prisidėsite prie vyriausybės agentūrų kuriamos ir įgyvendinamos ekonominės politikos. Jūs taip pat išplėsite savo įgūdžius duomenų rinkimo ir interpretavimo, kiekybinės analizės ir prognozavimo srityse, tapsite pasauliniu mastu perspektyvoje ir socialiai, ekologiškai ir etiškai.

Kursas padidins Jūsų, kaip verslo analitikų ar specialistų ekonomistų, galimybes įsidarbinti, taip pat suteiks jums karjeros valdymo, tarptautinėje organizacijoje, bankininkystės, finansų sektoriaus, savanoriško ar viešojo sektoriaus.

Kiekvienais metais studijuoti turėsite pagrindinius ir pasirinkimo modulius.

Kurso struktūra

Šie dalykai rodo, ką studijuosite šiame kurse.

1 metai

Studijų dalykai apima:

 • Krizės ir prieštaravimai ekonomikoje
 • Mikroekonomikos tyrimas
 • Global Business Environment
 • Makroekonominė sistema
 • Kiekybinė ekonominė analizė

Kredito lygis 4

Jūs taip pat turėsite galimybę pasirinkti papildomą modulį, kuris praplečia jūsų įgūdžius arba padės jums įgyti išsamesnių žinių apie jūsų specializuotą sritį; jūsų pasirinkimo modulis gali būti užsienio kalba.

2 metai

Studijų dalykai apima:

 • Ekonominių ir verslo duomenų analizė
 • Taikomieji ekonominiai tyrimai ir vertinimas
 • Makroekonominė analizė ir politika
 • Vadybinė ekonomika: įmonės ir rinkos

Kredito lygis 5

Plius du variantai iš pasaulinių ekonominių klausimų, informacijos ir skaitmeninės ekonomikos, pinigų bankų ir finansų rinkų ar kitų verslo sričių, įskaitant kalbas

 • Profesinė patirtis arba studijų užsienyje metai

Tarp 2-ųjų ir 3-ųjų metų galite pasirinkti mokytis anglų kalbos kursus per metus vienoje iš mūsų užsienio partnerių institucijų. Šiuo metu galite studijuoti metus užsienyje, mokytis (arba derinti darbą ir studijas) Berlyne, Kopenhagoje, Madride, Paryžiuje ir kitose vietose, įskaitant Brisbeną, Sidnėjus (Australiją), Japoniją, Kanadą ir JAV. Taip pat yra daug galimybių tiems, kurie turi tinkamų kalbos įgūdžių, mokytis vietos kalba Prancūzijoje, Vokietijoje ir Ispanijoje. Jūs taip pat galite pasirinkti savo metų užsienyje suskirstymą į pirmojo semestro mainus ir antrąjį semestrą, tiek užsienyje, tiek užsienyje.

Arba, nuo 2 iki 3 metų, galite atlikti vienerių metų darbo visą darbo dieną veiklą kaip profesinės patirties metus Jungtinėje Karalystėje. Ankstesni studentai baigė praktiką įvairiose prestižinėse organizacijose, įskaitant AMEC, „Barclays Bank“, „Commerzbank“, „Fresh“ filialus „Bruckhaus Deringer“, „GE Capital“, „HSBC“, „IBM“ ir NHS bei mažesnes įmones.

3 metai

Tyrimo subjektai gali būti:

 • Taikomosios ekonometrijos
 • Šiuolaikinės diskusijos makroekonomikoje
 • Viešosios politikos ekonomika
 • Visuotinis strateginis valdymas

Kredito lygis 6

Plius du variantai: plėtros ekonomika, prognozavimas vadovams, tarptautinė ekonomika, disertacija ar kitos verslo sritys, įskaitant kalbas.

Patekimo reikalavimai

Jungtinė Karalystė

Vienas iš šių (arba lygiaverčių) kvalifikacijų:

 • A lygiai - BBB (rekomenduojama GCSE matematika B arba aukštesnėje klasėje)
 • Tarptautinis bakalaureato testas - 28 balai
 • Pearson BTEC 3 lygio išplėstinis nacionalinis diplomas - DDM
 • Galimybė susipažinti su AM diplomu - 45 kreditai 3 lygiu su ne mažiau kaip 33 3 lygio kreditais už nuopelnus ar skirtumą

Be vieno iš pirmiau minėtų dalykų, turėtumėte:

 • GCSE - mažiausias 4 laipsnis matematikoje ir anglų kalba (C klasė klasifikavimo sistemoje iki 2017 m.)

Jei jūsų pirmoji kalba nėra anglų kalba, IELTS balas turi būti lygus 6,0, kiekviename elemente - 5,5 balo.

EU / International

 • Tarptautinis bakalaureato testas - 28 balai

Jei jūsų pirmoji kalba nėra anglų kalba, IELTS balas turi būti lygus 6,0, kiekviename elemente - 5,5 balo.

Paskirties vietos

Jei studijuojate bakalauro laipsnį Vestminsterio verslo mokykloje, galite pasirinkti, kad per trejus metus studijas atliktumėte per metus, kad atliktumėte vietą.

Praktikos metai yra puikus būdas įgyti praktinės patirties, susijusios su jūsų studijomis. Tai padidina jūsų pasitikėjimą ir įgūdžius ir didina jūsų įsidarbinimo galimybes. Tai suteikia jums galimybę taikyti teorinius metodus, kuriuos jūs išmoko per savo bakalauro laipsnį iki šiol iki realios verslo aplinkos, kol dirbate kaip įsteigtos organizacijos narys.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Skaityti daugiau

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Skaityti mažiau