BSc matematika

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Jūs tikriausiai neseniai mokėsi matematikos mokykloje. Galbūt jūs išmokėte formulių ir kaip jas taikyti, kaip parengti grafikus ir kaip apskaičiuoti sritis ir apimtis. Kaip žinote, kad formulės veiktų? Kas buvo pirmasis asmuo, naudojęs šią formulę - ir kaip jie žinojo, kad jis veiks?

Matematikos studijavimas laipsnio lygiu yra daug daugiau nei tik tai, ką jau žinote, daugeliui problemų. Tai kūrybingas, tiriamasis dalykas, kuriame jūs stumsite ribas, kurias galima pasiekti per mąstymą, ir tada pritaikykite jį pasauliui.

Kurso apžvalga

Mūsų garbės matematikos kursai yra suprojektuoti taip, kad jie būtų intelektualiai stimuliuojami ir profesionaliai susiję. Šis kursas bus patrauklus studentams, kurie mėgsta spręsti realaus pasaulio iššūkius per intelektinį tikslumą ir grynumą, būdingą matematikai. Programa ugdys savo gebėjimus grynais ir pritaikytais dalyko aspektais aukštesniame lygmenyje, derindama juos su mokymu apie tikimybę, pažangią statistiką ir duomenų analizę. Savo paskutiniais studijų metais spręsite savarankišką tyrimą, suburiantį šį išsamų įgūdžių spektrą, kad sutelktumėte dėmesį į savo pasirinktą mokslinių tyrimų klausimą. Remdamasis universiteto karjeros ir praktikos komanda, įgūdžiai ir patirtis, įgyta iš šio kurso, turėtų būti lengvai perkeliami į aukštesnio lygio darbą įvairiuose sektoriuose.

Pierre-Philippe Dechant - matematikos dalyko direktorius

Kurso struktūra

Ši studijų programa sukurs jūsų analitinius įgūdžius kaip matematikai integruotai kartu su kitais įgūdžiais, kurie yra būtini šiuolaikiniame pasaulyje ir darbo vietoje. Mes motyvuosime ir suformuosime abstrakčias sąvokas per realaus pasaulio reiškinius, prieš plėtojant matematinę teoriją tokiu būdu, kuris susilieja su grynaisiais su taikomomis matematika. Jūs išmoksite taikyti šias sąvokas ir rezultatus konkrečiose, dažnai tarpdisciplininėse, taikomosiose, naudojant analitinius ir skaičiavimo metodus.

Pagrindinis šios naujoviškos studijų programos prioritetas - sistemingai plėtoti savo gebėjimus taikyti žinias, dirbti su kitais ir perduoti savo analizę tiek specialistams, tiek ne specialistams. Visų studijų metu mes skatinsime jūsų supratimą apie būsimas karjeros galimybes ir įgytų įgūdžių svarbą darbo vietai. Kursas leis Jums įgyti darbo patirties ir plėtoti profesinius kontaktus.

Pagrindinis matematikos turinys padės suprasti analizės, algebros ir statistikos sritis. Šios sritys sudaro gerai išvystytas matematines konceptualias sistemas, kurios remia daugybę programų visose srityse. Programos pradžioje mes įtvirtinsime savo dabartines žinias ir sukursime tvirtą pagrindą, prieš jus tęsdami aukštesnį lygį per trejus studijų metus. Galite ištirti turinį „rankas“, naudodami kūrybišką problemų sprendimą, dažnai išnaudojant galingas skaičiavimo priemones. Turėsite specialius mokymus kompiuterijos, kūrybinių problemų sprendimo, komunikacijos, duomenų analizės ir verslumo srityse, kurie idealiai padės Jums pasiruošti įvairioms ateities karjeroms.

Programos specifikacija

Daugiau informacijos apie šį kursą rasite programos specifikacijoje . Atkreipkite dėmesį, kad programos specifikacija susijusi su kurso turiniu, kurį šiuo metu studijuoja Universiteto studentai. Naujų programų atveju programos specifikacija bus prieinama internete prieš pradedant kursą.

Patarimai dėl negalios

York St John University sunkiai dirba, kad sukurtų visapusišką aplinką visiems mūsų studentams. Mes siūlome įvairias konsultacijas dėl negalios, kad padėtų studentams visą jų studijas.

Patekimo reikalavimai

  • Minimalūs reikalavimai šiam kursui yra šie:
  • 96-112 UCAS tarifų taškai ir C įtraukimas į matematikos A lygį
  • Plius 3 GCSE C ar aukštesnės klasės (arba lygiavertės), įskaitant anglų kalbą ir matematiką
  • Apskaičiuokite savo tarifo taškus

Mokesčiai ir finansavimas

Norėdami studijuoti su bakalauro laipsniu su mumis, turėsite mokėti mokesčius už savo kursą. Kiek jums mokėsite, priklausys nuo to, ar esate JK

Sužinokite daugiau apie Fondo Metų ir / ar Paskirties Metų finansavimą apsilankę mūsų svetainės Finansavimo patarimų puslapiuose.

Jorko Šv. Jonas siūlo specialius sumažinimus studentams, baigusiems studijas York St John University bakalauro laipsniais 2019 m. Sužinokite daugiau apie nuolaidas ir stipendijas .

Taip pat gali atsirasti papildomų išlaidų, į kurias reikia atsižvelgti per savo studijas, įskaitant apgyvendinimo išlaidas.

Mokestis už mokslą

JK

York St John University studijų mokestis už 2019 m. Įstojimą į bakalauro laipsnį, bakalauro ir bakalauro laipsnį, PGCE pirminę ir antrinę bei UG sveikatos programą yra 9 250 svarų sterlingų per metus UK / ES, Džersis, Gernsis ir Meno salos studentams.

Mokestis už mokslą gali būti įvertintas ateityje.

Tarptautinis (ne ES) 2019–2020 m

„ York St John University studijų mokestis už 2019 m. Įstojimą į bakalauro laipsnį, bakalauro ir bakalauro laipsnį, PGCE laipsniai yra 12 750 svarų sterlingų per metus tarptautiniams studentams.

Mokestis už mokslą gali būti įvertintas ateityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 2019

Apie mokyklą

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does.

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does. Skaityti mažiau
Jorkas , Londonas + 1 Daugiau Mažiau