BSc skaitmeninio verslo vadyba su fondo metais

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

BSc skaitmeninio verslo vadyba su fondo metais

BSc skaitmeninio verslo valdymas su fondo metais skirtas tiems, kurie domisi nuolat kintančia skaitmeninio verslo valdymo sritimi. Studentai lavins reikiamus įgūdžius analizuoti skaitmeninio verslo modelių, pagrįstų žlugdančiomis technologijomis, vaidmenį, skaitmeninės ir socialinės žiniasklaidos rinkodarą, skaitmeninę transformaciją, projektų valdymą ir informacines sistemas.

Įkūrimo metai yra neatsiejama bakalauro verslo programos dalis. Tai suteiks jums reikiamų studijų įgūdžių ir žinių, kad paruoštų jus bakalauro studijoms, ir padės geriau suprasti pagrindines verslo sritis. 1 metai apima pagrindinius verslo valdymo elementus. 2 ir 3 metai apima šią sritį išsamiau ir ypač lavina jūsų įsidarbinimo įgūdžius. Programa suteikia intelektinius pagrindus, reikalingus karjerai sparčiai besikeičiančioje darbo aplinkoje, griežtą požiūrį į savimonę ir asmeninį tobulėjimą bei reikšmingą poveikį darbo pasauliui ir jo dabartiniams poreikiams per darbo patirties galimybes.

Įgiję verslo laipsnį Teisės universiteto verslo mokykloje viename iš mūsų JK miestelių, jūs taip pat gausite nemokamo magistro pasiūlymą. Norėdami padidinti savo įsidarbinimo perspektyvas, sėkmingai pereidami bakalauro laipsnį, galite pereiti į verslo magistro kursus be jokių papildomų išlaidų.

Kai studijuojate JK, šis laipsnis yra akredituotas Chartered Management Institute (CMI), tai reiškia, kad kaip absolventas gausite laipsnį, taip pat 5 lygio valdymo ir lyderystės diplomą iš CMI. Galite pasirinkti studijuoti universiteto miestelio kursus mūsų Londono Bloomsbury, Birmingham, Leeds, Manchester ar Nottingham miestuose.

Reikalavimai kursui

  • 32 UCAS taškai iš vienos A lygmens ar 40 UCAS taškų lygiaverčių iš dviejų A lygio lygių
  • 5 GCSE kursuose AC (9-4), įskaitant anglų kalbą, ir D (4) lygį matematikos ar lygiavertėse kvalifikacijose
  • Anglų kalbos lygis atitinka IELTS 5.5 ar aukštesnius lygius, kiekviename komponente yra mažiausiai 5,5

Nestandartinės paraiškos bus peržiūrimos kiekvienu konkrečiu atveju.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... Skaityti daugiau

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. Skaityti mažiau
Londonas , Lidsas , Mančesteris , Berlynas , Birmingamas , Londonas , Londonas , Notingemas + 7 Daugiau Mažiau