BSc skaitmeninio verslo vadyba

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

BSc skaitmeninio verslo vadyba

„BSc Digital Business Management“ yra skirta besidomintiems nuolat kintančia skaitmeninio verslo valdymo sritimi. Studentai lavins reikiamus įgūdžius analizuoti skaitmeninio verslo modelių, grįstų žlugdančiomis technologijomis, skaitmeninės ir socialinės žiniasklaidos rinkodaros, skaitmeninės transformacijos, projektų valdymo ir informacinių sistemų vaidmenį.

1 metai apima pagrindinius verslo valdymo elementus. 2 ir 3 metai apima šią sritį išsamiau ir ypač lavina jūsų įsidarbinimo įgūdžius. Programa suteikia intelektinius pagrindus, reikalingus karjerai sparčiai besikeičiančioje darbo aplinkoje, griežtą požiūrį į savimonę ir asmeninį tobulėjimą bei reikšmingą poveikį darbo pasauliui ir jo dabartiniams poreikiams per darbo patirties galimybes.

Įgiję verslo laipsnį Teisės universiteto verslo mokykloje viename iš mūsų JK miestelių, jūs taip pat gausite nemokamo magistro pasiūlymą. Norėdami padidinti savo įsidarbinimo perspektyvas, sėkmingai pereidami bakalauro laipsnį, galite pereiti į verslo magistro kursus be jokių papildomų išlaidų.

Kai studijuojate JK, šis laipsnis yra akredituotas Chartered Management Institute (CMI), tai reiškia, kad kaip absolventas gausite laipsnį, taip pat 5 lygio valdymo ir lyderystės diplomą iš CMI. Galite pasirinkti studijuoti universiteto miestelio kursus mūsų Londono Bloomsbury, Birmingham, Leeds, Manchester ar Nottingham miestuose.

Reikalavimai kursui

  • BBC aukštesnio lygio ir laipsnio C arba 4 ar aukštesnės klasės GCSE matematikos ir anglų kalbos arba lygiavertės kvalifikacijos.
  • Tarptautiniams studentams papildomai reikalaujama, kad anglų kalbos lygis atitiktų IELTS 6.0 arba aukštesnį lygį, kiekviename komponente turi būti bent 5,5.

Nestandartinės paraiškos bus peržiūrimos kiekvienu konkrečiu atveju.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... Skaityti daugiau

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. Skaityti mažiau
Londonas , Lidsas , Mančesteris , Berlynas , Birmingamas , Londonas , Londonas , Notingemas + 7 Daugiau Mažiau