close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti 2 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Žiniasklaidos ir dizaino studijos

Mokslų bakalauras yra bakalauro laipsnį, kuri rengia studentus sėkmingai pradėti naują karjerą. Bakalauro laipsniai paprastai trunka ketverius metus baigti ir yra daugiau pažangių švietimo programų pradinis. Kas yra žiniasklaidos ir dizaino bakalauras? Tai ypač studijų programa moko studentus tiek techninių įgūdžių ir kūrybinis dizainas. Be bendro bakalauro kursinių, studenta… Skaityti daugiau

Mokslų bakalauras yra bakalauro laipsnį, kuri rengia studentus sėkmingai pradėti naują karjerą. Bakalauro laipsniai paprastai trunka ketverius metus baigti ir yra daugiau pažangių švietimo programų pradinis.

Kas yra žiniasklaidos ir dizaino bakalauras? Tai ypač studijų programa moko studentus tiek techninių įgūdžių ir kūrybinis dizainas. Be bendro bakalauro kursinių, studentai dažnai sužinoti apie fotografijos, vaizdo redagavimo, vaizdo produkcijos, garso surinkimo ir interaktyvios žiniasklaidos. Kursai, susijusios su žiniasklaidos istoriją, socialinės pasekmės žiniasklaidos pramonės ir dizaino teorija yra taip pat paprastai mokymo programos dalis. Kaip dalis techninį mokymą, mokiniai gali išmokti, kaip naudotis skaitmeninės žiniasklaidos programinės įrangos programų, kad specialistai naudoja srityje įvairovė. Studentai gali būti pasiūlyta papildomus kursus specializuotame srityje, pavyzdžiui, vaizdo žaidimų ar grafinis dizainas.

Bakalauro laipsnis padeda paruošti asmenis profesionaliems darbo aplinkoje ir suteikia pagrindą sėkmingos karjeros. Studentai gali išmokti dirbti savarankiškai ir kaip dalis didesnio komanda. Jie taip pat dažnai atsiranda geresnių vadovavimo ir bendravimo įgūdžius.

Studijų už bakalauras žiniasklaidos ir dizainas, lyginant su universitetų ir universalinės reikalavimus. Jei turite keletą kolegijas omenyje, kreipkitės į Priėmimo skyriai informacijos, susijusios su kaina.

Daugelis žiniasklaidos ir dizaino absolventai veržtis link bendrovių, kurios teikia projektavimo paslaugas kitoms įmonėms. Kai absolventams rasti pozicijas didelių korporacijų, o kiti klijuoti mažoms įmonėms ir pradedantiesiems. Karjera fokusavimo sritis gali būti sudarytas iš logotipu, grafinis ir svetainės dizainas arba liesos daugiau link žurnalistikos ar kino pramonėje. Verslo bendraminčių absolventai gali pradėti savo nepriklausomą dizaino konsultacinių ar naudoti savo įgūdžius, kad galėtų plėtoti savo projektus.

Bakalauro Žiniasklaidos ir dizaino dažnai reikalauja praktinės mokymo, tačiau daugelis kursai gali būti siūloma per nuotolinio mokymo programas. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
Long Island University
Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Departamentas siūlo išsamų meno bakalauro laipsnį, kuris gali būti susijęs su specializuota koncentracijos sritimi arba integruotu keliu, priklausomai nuo individualių student ... +

Departamentas siūlo išsamų meno bakalauro laipsnį, kuris gali būti susijęs su specializuota koncentracijos sritimi arba integruotu keliu, priklausomai nuo individualių studentų akademinių, kūrybinių ir profesinių tikslų. Koncentracijos sritis yra 24 ar daugiau kreditų grupavimas vienoje iš šių sričių: kompiuterinės grafikos, skaitmeninio dizaino, animacijos ir interaktyviosios terpės; Skaitmeninio garso gamyba ir garso dizainas; Filmų, televizijos ir skaitmeninių vaizdo įrašų gamyba; Žiniasklaidos valdymas; Fotografija / Skaitmeninė fotografija. -
BSc
Anglų
Rgs. 2021
Universiteto miestelis
 
The Manchester College
Mančesteris, Jungtinė Karalystė

Šis kursas yra bakalauro aukščiausio iki laipsnis siekiama nustatyti asmenis verslo žiniasklaidos, skaitmeninių ir kūrybinių industrijų.

Šis kursas yra bakalauro aukščiausio iki laipsnis siekiama nustatyti asmenis verslo žiniasklaidos, skaitmeninių ir kūrybinių industrijų. -
BSc
Dieninės
Rgp. 2021
Universiteto miestelis