BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Šri Lankoje - 2020

Viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos studentams gali pasiūlyti įvairiausias tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas. Šio tipo studijų programos, kurios vidutiniškai trunka nuo trejų iki penkerių metų, yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus tolimesnėms studijoms arba darbo jų pasirinktoje srityje pradžiai.

Žurnalistikos laipsnis bus suteikti jums prekiauja ir savigarbą pradėti savo profesiją kaip žurnalistas. Puikus žurnalistas ne tik turi specialius ir profesinius įgūdžius, bet ir psichikos plotis ir smalsumą apie pasaulį.

Nors yra daug galimybių aukštojo mokslo Šri Lanka, nemažai gyventojų pasirinkti nedalyvauti šių institucijų. Nors tarptautinis spaudimas padėjo kai plėtros, universitetų pasiūlymai dažnai susitiko su pasipriešinimu gyventojais.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Šri Lankoje - 2020

2 Rezultatai Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos, Šri Lanka Filter

BSC (IT) specializuojasi multimedijos technologijos

SLIIT COMPUTING
BSc
Sau. 2021
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Interaktyvus Multimedijos Įrankiai, Žaidimų technologijos ir Animacijos dizaino šio vieneri metai (2 semestrus) žinoma širdį. Jei turite studijavo informacinių technologijų di ...

Skaityti daugiau

BSC (Hons) jis su skaitmeninių laikmenų (UK Top-up)

SLIIT COMPUTING
BSc
Sau. 2021
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Ši programa yra siūlomi Sheffield Hallam University (SHU) - Jungtinė Karalystė. SHU turi puikią absolventas užimtumą. 89 procentai yra darbo ar toliau studijuoti per šešis mėn ...

Skaityti daugiau