BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Bahreine - 2020

Į tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai seminarai, o taip pat kartais ir profesinės praktikos. Šio tipo studijos yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus konkurencingai darbo rinkai. Priklausomai nuo jūsų norų, poreikių bei interesų galėsite rinktis vieną iš daugybės studijų specialybių. Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos paprastai trunka apie ketverius metus.  

Žurnalistika yra susijęs su raštu ir bendrauti istorijų ir dabartinius įvykius ir analizuojant praeities įvykius, siekiant padėti asmenims geriau suprasti praeitį, dabartį, ir potencialų ateities pasaulį. Žurnalistai dirba surinkti faktus renginį ir tada relės šią informaciją savo skaitytojus, žiūrovus ir abonentams.

Bahreinas oficialiai Karalystė Bahreinas yra mažų salų šalis, esanti netoli Vakarų pakrantėje Persijos įlankos. Tai salynas, su didžiausia sala Būdamas Bahreinas sala bent 55 km ilgio ir 18 km pločio.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Bahreine - 2020

1 Rezultatai Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos, Bahreinas Filter

Masinės komunikacijos ir viešųjų ryšių bakalauro laipsnis (BSMCPR)

Ahlia University Bahrain
BSc
<
Dieninės
<
4 metai
Arabiškas
Anglų
Universiteto miestelis

Masinės komunikacijos ir viešųjų ryšių departamentas siekia sukurti labai kompetentingus komunikatorius, kurie kritiškai mąstytų, kad galėtų išspręsti viešųjų ryšių klausimus ...

Skaityti daugiau