BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Filipinuose - 2020

Į tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai seminarai, o taip pat kartais ir profesinės praktikos. Šio tipo studijos yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus konkurencingai darbo rinkai. Priklausomai nuo jūsų norų, poreikių bei interesų galėsite rinktis vieną iš daugybės studijų specialybių. Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos paprastai trunka apie ketverius metus.  

Žurnalistika yra sėkmingos karjeros, kuris jungia apimantis naujieną su tam tikros gyvenimo visuomeninę pareigą būdu pasitenkinimą suvirpinti. Studijų programos yra sudarytos siekiant suteikti studentams mokomi analizuoti ir išsiaiškinti sudėtingus įvykius mūsų laikų, taip pat padidinti žurnalistikos normas visose žiniasklaidos priemonėse.

Filipinai, oficialiai žinoma kaip Filipinų Respublikos, yra suvereni valstybė Pietryčių Azijoje Vakarų Ramiojo vandenyno. Anglų kalba yra viena iš oficialių kalbų, Filipinai ir yra privalomas mokomasis dalykas visose mokyklose.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Filipinuose - 2020

2 Rezultatai Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos, Filipinai Filter

Bakalauro mokslo multimedijos meno ir mokslų

Mapúa Institute of Technology
BSc
Lapk. 2020
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Ši programa yra skirta mokyti studentus tapti šiuolaikinio vaizduojamojo meno ir interaktyvios žiniasklaidos dizaineriai. Integravimas

Skaityti daugiau

Bakalauro mokslo techninės komunikacijos

Mapúa Institute of Technology
BSc
Lapk. 2020
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Ši programa yra tradicinės Mapua stiprumo (inžinerija ir technologijos švietimo) sintezė ir didėjanti jėga

Skaityti daugiau