Filter
Tikslieji mokslai
Filipinai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Aplinkos studijos Filipinuose - 2019/2020

Į tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai seminarai, o taip pat kartais ir profesinės praktikos. Šio tipo studijos yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus konkurencingai darbo rinkai. Priklausomai nuo jūsų norų, poreikių bei interesų galėsite rinktis vieną iš daugybės studijų specialybių. Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos paprastai trunka apie ketverius metus.  

Į aplinkosaugos studijas įstoję studentai paprastai studijuoja tokius studijų dalykus kaip gamtos mokslai, matematika, o taip pat ir ekonomikos pagrindai. Pagrindiniai į aplinkosaugos studijas įtraukiami dalykai yra aplinkosaugos etika, politinių institucijų teisinis reguliavimas bei rizikos vadyba. Paprastai, aplinkosaugos studijomis besidomintys studentai turi pasirinkti vieną iš daugybės siauresnių aplinkosaugos mokslų specializacijų.  

Daugelis mėgsta geri žmonės Filipinuose ir jų gyvenimo būdą. Studijavimas čia taip pat gali padėti jums išmokti susimaišymo su tautos kultūra, kaip jums įsipareigoja savo universitetinį kursą vietos koledže universiteto valstybinio universiteto ir kolegijos ar Filipinų universitete. Filipinai yra trečias pagal dydį angliškai kalbančių pasaulio šalis, kuris leis lengviau tarptautinių studentų.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Aplinkos studijos Filipinuose - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Aplinkos studijos, Filipinai

Kitos šios studijų srities programos:
Miriam College

BS EPM kursas yra paremtas dviem aplinkos tvarumo ir patikimo socialinio ir ekonominio augimo tikslais. Miestų planavimo kursai suteikia jums dabartinės planavimo program ... [+]

Aplinkos planavimo ir vadybos bakalauro laipsnis

BS EPM kursas yra paremtas dviem aplinkos tvarumo ir patikimo socialinio ir ekonominio augimo tikslais. Miestų planavimo kursai suteikia jums dabartinės planavimo programinės įrangos technologijas, apimančias Geografinės informacijos sistemą, urbanistinę ir kaimo erdvinę plėtrą, pavojų aplinkai ir svetainių pažeidžiamumo vertinimą bei kompiuterizuotus projektavimo metodus.

Kodėl užsiimti EPM MC?

Be savo stiprios mokymo programos ir ekspertų fakulteto narių, MC verslo administravimo programa siūlo kelis pagrindinius privalumus:

Pateikia studentui oro ir vandens taršos analizę kaip įnašą į poveikio aplinkai vertinimus vystymuisi orientuotiems, bet aplinką tausojantiems projektams... [-]

Filipinai Manila
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mapúa Institute of Technology

Tai pasiekimais grindžiama programa, kuri sujungia civilinės inžinerijos ir ekologijos principus drausmės ... [+]

Aplinkos ir Santechnika programa sujungia civilinės inžinerijos disciplinos ir ekologijos, chemijos ir mikrobiologijos principų, apimančių inžinerijos programas skatinti higienos, sanitarijos ir visuomenės sveikatą, ir siekiant apsaugoti ir tausoti aplinką.

Programos esmė yra sukurti ir išlaikyti švietimo aplinką, kuri turi sudaryti sąlygas absolventams praktiškai toks sėkmingas, aplinkosaugos ir sanitarinės inžinieriai dėl visuomenės pažangai ir skatinti profesionalumą inžinerinę praktiką.

PROGRAMA ŠVIETIMO TIKSLAI

Per penkerius metus po universiteto baigimo, aplinkos ir Santechnika programos absolventai turi: i. Imtasi, pavieniui ar komandose, projektų, kurie rodo gebėjimą spręsti sudėtingas inžinerines II problemas. Turėjo didelę dalyvavimą projektuose, kad atsižvelgti į saugos, sveikatos, aplinkos apsaugos problemas ir visuomenės gerovę, iš dalies per laikomasi reikalaujamų kodus ir įstatymų.... [-]

Filipinai Manila
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba