Filter
Tikslieji mokslai
Tailandas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Aplinkos studijos Tailande - 2019/2020

Viso pasaulio studentai kasmet itin dažnai renkasi tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas.  Tai - vienas iš populiariausių akademinių laipsnių, kurį pasirinkę studentai turi itin geras galimybes įgyti konkurencinio pranašumo, kuris gali itin pasitarnauti tęsiant studijas arba pradedant savo profesinę karjerą.  

Aplinkosaugos studijas pasirinkę studentai studijų metu nagrinėja būdas, kaip padidinti energijos naudojimo efektyvumą, sumažinti aplinkos taršą, didinti ekologinį visuomenės sąmoningumą bei skatinti tvarių energijos šaltinių vartojimą. Tad pagrindinis šių studijų programų tikslas yra įgyti reikiamų kompetencijų ir kvalifikacijų norint spręsti didžiausias aplinkosaugos problemas.  

Tailandas, oficialiai Tailando, anksčiau žinoma kaip Siam Karalystė, yra šalis, įsikūrusi prie Indokinijos pusiasalio centre Pietryčių Azijoje. Tailandas 's paplūdimiai ir salos pritraukti milijonus lankytojų kasmet iš viso pasaulio. Kiekvienas su ketverių metų laipsnį galima įgyti darbo kaip anglų kalbos mokytoja Tailande.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Aplinkos studijos Tailande - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Aplinkos studijos, Tailandas

Mahidol University International College

Aplinkos Mokslas majoras švietimo ir techninės paslaugos aplinkos ir gamtinių išteklių valdymo srityje.Mokymo programa leidžia studentams spręsti ... [+]

Mokslų bakalauras Environmental Science

Aplinkos Mokslas majoras švietimo ir techninės paslaugos aplinkos ir gamtinių išteklių valdymo srityje. Mokymo programa leidžia studentams spręsti aplinkos problemas Tailande ir vykdyti mokslinių tyrimų projektus, siekiant tvarios plėtros siekiu. Environmental Science didžiųjų vykdo tiksliai ir tarpdisciplininį požiūrį, kuris būtų vertinami kiekybiškai, numatyti ir išspręsti sunkias ekologines grėsmes integruojant iš atitinkamų disciplinų žinias ir ištirti klausimai, pavyzdžiui, jautrios buveinių apsaugai, ekosistemos restauravimo, klimato atšilimas, atliekų tvarkymo, žemės ir paviršinio vandens taršos, pesticidų toksiškumo, atsparumo ir nykimo aplinkos streso poveikio sausumos ir vandens ekosistemose.... [-]

Tailandas Bankokas
Birželis 2020
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba