Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti 2 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Aplinkosaugos studijos

Kiekvienas, kuris yra susirūpinęs dėl planetos ateities ir aplinkos poveikio žmonių sveikatai, gali gauti naudos iš aplinkos sveikatos tyrimo. Mokslo bakalauro už aplinkos sveikatą uždirbimas trunka maždaug ketverius metus, tačiau jis gali padėti gyventi kitoms, įskaitant pačią žemę.

 

Kas yra aplinkos sveikatos sveikatos bakalauras? Šis studijų kursas turi tendenciją pažvelgti į cheminius, fizinius, biologinius ir socialinius veiksnius, turinčius įtakos žmonių grupei. Tyrimai dažnai sutelkti dėmesį į mokslus, tokius kaip fizika ir chemija, be žmonių sveikatos teisės aktų, aplinkosaugos, toksikologijos, nuotekų valymo ir kt. Tyrimai užtrunka maždaug ketverius metus, todėl gali būti reikalaujama stažuočių prieš baigus studijas.

 

Viena iš didžiausių naudos studijuoti aplinkos sveikatą yra tai, kad moko studentus, kaip geriau pasirūpinti savimi, aplinka ir aplinkiniai žmonės įvairiose situacijose. Tuo metu, kai tampa žalia, tampa vis svarbesnė, šios rūšies laipsniui žinomos žinios gali būti labai vertingos.

 

Mokslo bakalauro uždirbimas aplinkos sveikatai labai priklauso nuo institucijos ir studijų trukmės. Studentai yra raginami kruopščiai ištirti programas, kurias jie svarsto, kad jie suprastų visas susijusias išlaidas.

 

Yra daugybę techninių ir profesinių karjeros galimybių tiems studentams, kurie uždirba aplinkos sveikatos laipsnį. Studentai gali dirbti su vyriausybinėmis agentūromis, privačiomis mokslinių tyrimų bendrovėmis ar net ne pelno organizacijomis ir aplinkosaugos konsultacinėmis kompanijomis. Nepaisant to, kad yra galimybė išsikviesti pradinio lygio pareigas su bakalauro laipsniu, gali prireikti magistrantūros studijų siekiant daugiau profesinių pozicijų, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų srityje. Stažuotės taip pat yra svarbios norint įsilieti į tam tikras sritis.

 

Ketverių metų studijos gali būti sėkmingos karjeros, apsaugančios aplinką ir žmonių sveikatą. Nuotolinio mokymosi metu gali dalyvauti internetiniai kursai, nors tam tikru metu studentai turėtų tikėtis dalyvauti stažuotėje. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Aplinkosaugos studijos

Cardiff Metropolitan University

Aplinkos sveikata apima profesinę sveikatą, saugą ir gerovę, aplinkos apsaugą, būstą, maisto saugą ir visuomenės sveikatą. Jei norite būti labai vertinamu profesionalu ka ... [+]

Kurso apžvalga

Aplinkos sveikatos laipsnis Cardiff Metropolitan University suteikia galimybę studijuoti penkias galimas karjeros galimybes vienoje disciplinos srityje.

Aplinkos sveikata apima profesinę sveikatą, saugą ir gerovę, aplinkos apsaugą, būstą, maisto saugą ir visuomenės sveikatą. Jei norite būti labai vertinamu profesionalu karjeroje, kuri leis jums vaidinti svarbų vaidmenį visuomenėje, tada „ Cardiff Metropolitan University aplinkos sveikata yra programa.

Mokymasis

Naudojami įvairūs mokymosi ir mokymo metodai, pvz., Paskaitos, seminarai, vizitai, praktiniai užsiėmimai, probleminis mokymas, atvejų analizė ir vaidmenų pratybos. Visą mokymą palaiko „Moodle“ virtuali mokymosi aplinka, kuri padeda studentams gauti informaciją, kai to reikia. Pastabos, skaitymo ir diskusijų lentos naudojamos mokiniams mokytis.... [-]

Jungtinė Karalystė Kardifas
Susisiekti su mokykla
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Canadian University Dubai

... [+]

Atliekų tvarkymas [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba