BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti 2 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Audiovizualinės komunikacijos studijos

Mokslo bakalauras (BSC) yra bakalauro studijas, kad paprastai reikalauja tarp trijų ir penkių metų užbaigti. Įprasta struktūra apima daugiau pagrindinių klasių platesnio pobūdžio pradžioje. Vėliau, žinoma, taps labiau pažengusios ir daugiau būdingi pasirinktoje srityje.

Kas yra garso ir vaizdo pranešimui bakalauras? Audiovizualinio pranešimo laipsnis padeda mokiniams plėtoti savo techninius įgūdžius kuriant žiniasklaidą, taip pat sužinoti, kaip efektyviai bendrauti norimą pranešimą į tikslinę auditoriją. Kursai gali būti vaizdo ir garso gamybos, fotografija, grafinis dizainas, scenarijų, animacija, masinės komunikacijos, vadovavimas, kinematografija, piešimas, meno istorijos ir kultūros, vaidyba, kūrybinio rašymo, reklamos ir viešųjų ryšių.Baigęs, absolventai turėtų žinoti, kaip būti kūrybingi naudojant žiniasklaidos įvairovę, kaip efektyviai išreikšti tai, ką jie bando bendrauti ir suprasti socialinius padarinius ir kultūros susirūpinimą dėl komunikacijos.

Bakalauro laipsnis suteikia absolventams, kuriuos reikia apsvarstyti geriau moka padėtyje, nei būtų galima tiesiog turėti įrodytą patirtį audiovizualinės komunikacijos. Tai ypač naudinga tiems, kurie nori būti sparti šio karjeros tipo.

Kaip ir su bet kokio laipsnio, kaina priklausys nuo to, kur jūs nuspręsite studijuoti. Ilgi programos greičiausiai bus brangesnės, taip pat. Nurodykite programą, pagrįstą internete padės jums sumažinti išlaidas.

Šis laipsnis rengia studentų įvairių karjeros, įskaitant radijo transliavimą, televizijos transliacija, žurnalistikos, kino, reklamos, viešųjų ryšių, ir gamyba.Konkretūs karjera yra copy, grafikos dizaineris, pramonės dizaineris, komercinės dizaineris, direktorius, filmą ar vaizdo redaktorius, animatorius, prodiuseris, garso inžinierius. Sritys, nuoma už šias pozicijas tipai Reklamos agentūros, filmų gamybos bendrovių, radijo gamybos įmones, laikraščiai, televizijos stotys, radijo stotys, scenografijos įmones, pramogų verslo kompanijų ir leidybos kompanijų. Didesnės bendrovės, kitų pramonės šakų, taip pat dažnai turi savo in-house komunikacijos departamentas.

Čia galite rasti bakalauro laipsnį garso ir vaizdo ryšių rasti internete iš daugelio tarptautinių institucijų. Studijavimas šį būdą suteikia jums daug didesnį lankstumą ir puikiai tinka žmonėms, kurie dirba tuo pačiu metu. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

2 Rezultatai Audiovizualinės komunikacijos studijos Filter

Bakalauras audio vizualinių menų

American University Of Technology
BSc
Spal. 2020
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Bakalauras Audio Visual Arts

Skaityti daugiau

Mokslų bakalauras vizualinės komunikacijos

American University of Sharjah
BSc
Rgs. 2020
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Be pagrindinių dizaino klases, kad vizualinės komunikacijos pagrindiniai pasiūlymų specializuojasi klases dizaino temomis, pavyzdžiui, iliustracijos, grafikos, pažangių fotogr ...

Skaityti daugiau