BACHELORSTUDIES

Geriausios Tiksliųjų mokslų bakalauro programos jungtinėse Amerikos Krems an der Donau Austrija 2021

Viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos studentams gali pasiūlyti įvairiausias tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas. Šio tipo studijų programos, kurios vidutiniškai trunka nuo trejų iki penkerių metų, yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus tolimesnėms studijoms arba darbo jų pasirinktoje srityje pradžiai.

Jei jūs galvojate apie tolimesnio savo išsilavinimą institucijoje, kur akademinės kompetencijos yra laikomasi tada Austrija siūlo geriausią vietą. Šios institucijos yra moksliniais tyrimais pagrįsta veikla taip suteikiant galimybę studentams gauti idėjų, kaip išspręsti gyvenimiškas problemas.

Krems yra gražus miestas Austrijoje. Būdamas penktas pagal dydį, jis surengė nemažų mokymo centrus, pavyzdžiui, Dunojaus universitetas Krems, Krems IMC Fachhochschule ir daug kitų techninių institutų.

Peržiūrėti visus tiksliųjų mokslų bakalauro programas jungtinėse Amerikos Krems an der Donau Austrijoje 2021

Rezultatai Filter

Bakalauro taikomosios chemijos

IMC Fachhochschule Krems
BSc
01 Rgs. 2021
<
Dieninės
<
6 semestrai
31 Kov. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Taikomosios chemijos bakalauro studijų programa rengia studentus už problemas, kurias kelia pramonė 4,0 chemijos pramonėje.

Skaityti daugiau

Bakalauro studijų psichologija

Karl Landsteiner University of Health Sciences
BSc
<
Dieninės
<
6 semestrai
Vokiečių
Universiteto miestelis

Bakalauro programa psichologija orientuota modelį prie Bolonijos ir atitinka reikalavimus, pagal § 7 punktas. 1 2 punktas iš Austrijos psichologų aktą, 2013 m. Jis jungia psic ...

Skaityti daugiau