Filter
Tikslieji mokslai
Europa

Palyginti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Automatikos studijos - Europa - 2019/2020

Tiksliųjų mokslų bakalauras - tai pirmosios pakopos akademinės studijas, kurių įvairiausias specialybės siūlo daugybė viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigų. Šios studijų programos, kurios paprastai trunka nuo trejų iki penkerių studijų metų, yra siūlomos daugybės viso pasaulio universitetų bei kitų tipų aukštųjų mokyklų.

Automatika susijęs su kontrolės sistemų naudojimo veikti įvairių tipų įrenginius. Studentai gali studijuoti, kaip paleisti, remontas, prižiūrėti ir šalinti automatizuotą įrangą įvairiose srityse, ir dauguma klasių yra praktinės instrukcija.

Europa yra šešta pagal dydį žemynas ir apima 47 šalis ir asorti priklausomos teritorijos, salos ir teritorijos. Ji ribojasi su Viduržemio jūra į pietus, Azijoje į rytus, ir Atlanto vandenyne į Vakarus.

Peržiūrėti visas tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Automatikos studijos - Europa - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Automatikos studijos, Europa

Laipsniai
Vieta
Europa
Studijų tipas
Tempas
Kitos šios studijų srities programos:
Silesian University Of Technology

Šių studijų programa atitinka Europos šalių techninių universitetų standartus. Tai leidžia studentams dalyvauti mainų programose ir praleisti semestrą ar du užsienio univ ... [+]

Apžvalga

Šių studijų programa atitinka Europos šalių techninių universitetų standartus. Tai leidžia studentams dalyvauti mainų programose ir praleisti semestrą ar du užsienio universitetuose studijų metu ir siūlo kursus užsienio studentams pagal Erasmus mainų programą. Per pirmuosius bakalauro studijų semestrus studentai įgyja išsamų matematikos, fizikos, kompiuterinių mokslų ir pagrindinių technikos mokslų pagrindų mokymą: elektrotechnika, valdymo teorija, elektronika, metrologija, kompiuterių programavimas, mikroprocesorių sistemos, duomenų bazės, kompiuteriniai tinklai, dirbtinis intelektas ir kompiuterinės regos sistemos. Dėmesys skiriamas praktinių inžinerinių problemų sprendimui ir žinių integravimui. Kursai palengvina komandinio darbo ir vadovavimo įgūdžių ugdymą. Baigę penkis semestrus, studentai renkasi savo interesų specializaciją, kur kursai, skirti išplėsti savo įgūdžius ir žinias vienoje iš trijų pagrindinių sričių, išvardytų tarpdisciplininių studijų pavadinime.... [-]

Lenkija Gliwice
Susisiekti su mokykla
Anglų
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba