close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Avarinių situacijų vadyba

Mokslo bakalauro laipsnis - nuo trejų iki penkerių metų aukštojo mokslo institucijose. Šis laipsnis paprastai reikalingas tiems studentams, kurie ketina studijuoti technologijų, verslo ar bet kurioje su mokslu susijusiose srityse. Kas yra ekstremalių situacijų valdymo bakalauras? Tai yra laipsnis, kuris tampa vis populiaresnis dėl daugybės kylančių ekstremalių situacijų valdymo dar… Skaityti daugiau

Mokslo bakalauro laipsnis - nuo trejų iki penkerių metų aukštojo mokslo institucijose. Šis laipsnis paprastai reikalingas tiems studentams, kurie ketina studijuoti technologijų, verslo ar bet kurioje su mokslu susijusiose srityse.

Kas yra ekstremalių situacijų valdymo bakalauras? Tai yra laipsnis, kuris tampa vis populiaresnis dėl daugybės kylančių ekstremalių situacijų valdymo darbo vietų. Nors laipsnis nėra garantuotas, kad absolventai įsidarbinti, tai padeda kandidatams į darbą išsiskirti minioje ir užtikrina būsimiems darbdaviams, kad šie kandidatai yra gerai supažindinami su dabartinėmis avarinio valdymo pasaulio taisyklėmis ir procedūromis. Jei norite baigti eksterno valdymo laipsnį, studentai privalo baigti kursų, susijusių su keliomis skirtingomis temomis, priklausomai nuo individualios programos. Daugelis programų siūlo kursus nelaimių prevencijos, ekstremalių situacijų valdymo politikos, Bendrijos atkūrimo avarijos atvejais ir daugybės kitų svarbių temų tiems, kurie domisi šia sritimi.

Studentai, kurie mano, kad jie veiks gerai streso ir gyvybei pavojingose ​​situacijose ir kurie taip pat nori padėti krizių ar nelaimių metu, gali išmokti tokių įgūdžių, tuo pat metu vykdydami ekstremalių situacijų valdymo bakalaurą. Mokytojai mokosi vertinti riziką, taip pat ugdo kritinius mąstymo ir vadovavimo įgūdžius, kad jie galėtų profesionaliai ir asmeniškai padėti.

Skubios pagalbos valdymo programos dalyvavimo išlaidos priklauso nuo mokyklos, šalies ir metų, reikalingų programos užbaigimui. Prieš priimdami finansinius sprendimus, studentai turėtų kruopščiai ištirti savo perspektyvias mokyklas.

Baigę programą, absolventai paprastai turi platų darbo vietų. Kai kurie tampa pavojingais medžiagų vadovais, skubios pagalbos planuotojais ar visuomenės saugumo pareigūnais. Kai kurie darbai reikalauja sertifikavimo po baigimo, kaip ir CEM, tačiau papildomi kursiniai darbai ir platesnės žinios apie studijų programą yra naudingos studentams, norintiems atlikti karjeros valdymą ekstremalioms situacijoms.

Studentai, norintys įgyti bakalauro laipsnį nelaimių valdymo srityje, gali rasti internetinių išteklių internetinėse programose įvairiose pasaulio šalyse. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Mercy College
„Dobbs“ keltas, Jungtinės Amerikos Valstijos +2 Daugiau

Apsaugokite mūsų nacionalinę infrastruktūrą nuo terorizmo ir kitų nusikalstamų grėsmių. . . Sužinokite, ko jums reikia norint sėkmingai plėtoti dinamišką ir dinamišką sritį, v ... +

Apsaugokite mūsų nacionalinę infrastruktūrą nuo terorizmo ir kitų nusikalstamų grėsmių. . . Sužinokite, ko jums reikia norint sėkmingai plėtoti dinamišką ir dinamišką sritį, vaidinančią vaidmenį beveik kiekviename verslo ir valdžios sektoriuje. -
BSc
Dieninės
4 metai
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
Internetinės

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia