Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Avarinių situacijų vadyba

Mokslo bakalauro laipsnis - nuo trejų iki penkerių metų aukštojo mokslo institucijose. Šis laipsnis paprastai reikalingas tiems studentams, kurie ketina studijuoti technologijų, verslo ar bet kurioje su mokslu susijusiose srityse.

Kas yra ekstremalių situacijų valdymo bakalauras? Tai yra laipsnis, kuris tampa vis populiaresnis dėl daugybės kylančių ekstremalių situacijų valdymo darbo vietų. Nors laipsnis nėra garantuotas, kad absolventai įsidarbinti, tai padeda kandidatams į darbą išsiskirti minioje ir užtikrina būsimiems darbdaviams, kad šie kandidatai yra gerai supažindinami su dabartinėmis avarinio valdymo pasaulio taisyklėmis ir procedūromis. Jei norite baigti eksterno valdymo laipsnį, studentai privalo baigti kursų, susijusių su keliomis skirtingomis temomis, priklausomai nuo individualios programos. Daugelis programų siūlo kursus nelaimių prevencijos, ekstremalių situacijų valdymo politikos, Bendrijos atkūrimo avarijos atvejais ir daugybės kitų svarbių temų tiems, kurie domisi šia sritimi.

Studentai, kurie mano, kad jie veiks gerai streso ir gyvybei pavojingose ​​situacijose ir kurie taip pat nori padėti krizių ar nelaimių metu, gali išmokti tokių įgūdžių, tuo pat metu vykdydami ekstremalių situacijų valdymo bakalaurą. Mokytojai mokosi vertinti riziką, taip pat ugdo kritinius mąstymo ir vadovavimo įgūdžius, kad jie galėtų profesionaliai ir asmeniškai padėti.

Skubios pagalbos valdymo programos dalyvavimo išlaidos priklauso nuo mokyklos, šalies ir metų, reikalingų programos užbaigimui. Prieš priimdami finansinius sprendimus, studentai turėtų kruopščiai ištirti savo perspektyvias mokyklas.

Baigę programą, absolventai paprastai turi platų darbo vietų. Kai kurie tampa pavojingais medžiagų vadovais, skubios pagalbos planuotojais ar visuomenės saugumo pareigūnais. Kai kurie darbai reikalauja sertifikavimo po baigimo, kaip ir CEM, tačiau papildomi kursiniai darbai ir platesnės žinios apie studijų programą yra naudingos studentams, norintiems atlikti karjeros valdymą ekstremalioms situacijoms.

Studentai, norintys įgyti bakalauro laipsnį nelaimių valdymo srityje, gali rasti internetinių išteklių internetinėse programose įvairiose pasaulio šalyse. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Avarinių situacijų vadyba

Grand Canyon University

Viešojo saugumo ir ekstremalių situacijų valdymo programos " Grand Canyon University " bakalauro laipsnis - tai bakalauro laipsnio užbaigimo programa, užtikrinanti teorin ... [+]

Viešojo saugumo ir ekstremalių situacijų valdymo programos " Grand Canyon University " bakalauro laipsnis - tai bakalauro laipsnio užbaigimo programa, užtikrinanti teorinį ir taikomąjį studentų profesinį išsilavinimą, kartu užtikrinant aktualumą Tėvynės saugumo ir visuomenės saugos srityse.

Programa pabrėžia nelaimingų atsitikimų valdymo pagrindus, tuo pačiu užtikrinant tarpdisciplininį studijų planavimą ir valdymą. Kandidatai į laipsnį apima tuos, kurie dirba ar nori dirbti vienoje iš kelių sričių, įskaitant avarinį valdymą, priešgaisrinę apsaugą, skubią medicinos pagalbą, teisėsaugą, aplinkos apsaugą ir sveikatą bei kitas susijusias sritis. Programa pabrėžia mokslinių tyrimų metodologijos taikymą; bendravimo įgūdžių panaudojimas asmeniniame, profesiniame ir viešajame lygmenyse; ir profesinių įgūdžių bei žinių plėtra visuomenės saugos ir avarinio valdymo srityse.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Feniksas Albukerke Saulės miestas Skotsdeilas  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Tėvynės saugumo ir ekstremalių situacijų valdymo laipsnio bakalauro studijų programa pabrėžia pasirengimo, vadovavimo ir komunikacijos supratimą krizių kontekste. ... [+]

Tėvynės saugumo ir ekstremalių situacijų valdymo laipsnio bakalauro studijų programa pabrėžia pasirengimo, vadovavimo ir komunikacijos supratimą krizių kontekste. Kursai yra sukurti, siekiant ugdyti kritinius mąstytojus ir etinius sprendimus priimančius asmenis, parengtus nelaimėms ir kritinėms situacijoms.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Feniksas Albukerke Saulės miestas Skotsdeilas  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mercy College

Apsaugokite mūsų nacionalinę infrastruktūrą nuo terorizmo ir kitų nusikalstamų grėsmių. . . Sužinokite, ko jums reikia norint sėkmingai plėtoti dinamišką ir dinamišką sri ... [+]

Mercy College " bakalauro laipsnis "Corporate and Tendernt Security Management" yra 4 metų laipsnis, siūlomas per Verslo mokyklą. Tai pirmasis tokio pobūdžio bakalauro laipsnis, skirtas supažindinti studentus, besidominčius profesine vadovavimo karjera privačiame ar viešajame sektoriuose, kuriuose egzistuoja verslo ir saugumo įgūdžiai.

Bendrojo ir Tėvynės saugumo vadybos bakalauro laipsnis suteikia studentams pažangiausius laipsnius: tai rodo, kad dabar saugumas išplečia ir dinamiškai veikia beveik kiekvieną verslo ir valdžios karjerą.

Firmos ir Tėvynės Saugumo FaktaiKursiniai darbai, skirti nacionalinei incidentų valdymo sistemai (NIMS)Dėmesio komandos kūrimas dinamiškoje aplinkojeStažuotės su šalies institucijomisGauk daugiadisciplininį laipsnį, priimdami kursus verslo ir saugumo koncepcijoseProgramos rezultatai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos „Dobbs“ keltas Niujorkas JAV internete
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba