BACHELORSTUDIES

Geriausios Tiksliųjų mokslų bakalauro programos jungtinėse Amerikos Leuvenas Belgija 2021

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos (angliškai vadinamos Bachelor of Science ir trumpinamos BSc) - tai pirmosios pakopos akademinės studijos, kurios studentus paruošia tolimesnėms studijoms arba darbui jų pasirinktoje srityje. Nors šio tipo laipsnis dažniausiai yra suteikiamas tiksliuosius mokslus baigusiems specialistams, kai kurie universitetai šį studijų pavadinimą vartoja gana plačiai.

Belgija yra žinomas kaip Europos širdyje ir tarptautinių tinklų šakotuvo. Kaip tarptautinių studentų Belgijoje jums bus apsuptas daugiakultūrės bendruomenės.

Keletas studijuojantys galimybės yra šiame mieste. Vienas iš seniausių universitetų regione, Katalikų universiteto, taip pat aukštojo mokslo institucijoje, Filosofijos rasti Leuven.

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas jungtinėse Amerikos Leuvenas Belgijoje 2021

Rezultatai Filter

Verslo inžinerijos bakalauras (Briuselis ir kt.)

KU Leuven
BSc
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Verslo inžinieriai yra globalūs vadybininkai, kurie analitiniu būdu gali išspręsti sudėtingas verslo problemas, naudodamiesi daugiadalykiu metodu. Verslo inžinerijos bakalaura ...

Skaityti daugiau

Inžinerijos technologijos bakalauras (Leuven)

KU Leuven
BSc
<
Dieninės
<
6 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

Inžinieriai yra problemų sprendimo būdai, par excellence. Jie kuria intelektualius technologinius sprendimus, kurie palengvina kasdienį gyvenimą ir yra saugesni, arba randa sp ...

Skaityti daugiau