close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Rasti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Bendroji vadyba

Mokslų bakalauras (BSC), dažnai gali būti pirmas žingsnis siekiant naują karjerą arba kitą žingsnį laipiojimo pramonės laiptais. Dažniausiai trunka trejus ar ketverius metus, šias programas gali suteikti studentams svarbų pamatinių žinių svarbų savo ilgalaikius karjeros tikslus. Kas yra General vadybos bakalauras? Šios programos apima platų valdymo įgūdžių parengti student… Skaityti daugiau

Mokslų bakalauras (BSC), dažnai gali būti pirmas žingsnis siekiant naują karjerą arba kitą žingsnį laipiojimo pramonės laiptais. Dažniausiai trunka trejus ar ketverius metus, šias programas gali suteikti studentams svarbų pamatinių žinių svarbų savo ilgalaikius karjeros tikslus.

Kas yra General vadybos bakalauras? Šios programos apima platų valdymo įgūdžių parengti studentus stebėti, kad būtų departamentų ir projektų masyvo. Tarpdisciplininis požiūris daugelis iš šių programų dažnai teikia asmenys turintys įgūdžių prižiūrėti įmonių veiklą, technologijų, žmogiškųjų išteklių ir administravimo. Žinoma, apkrova, o įvairi, galima ieškoti būdų, kaip lengviau valdyti šias skirtingas užduotis. Šios programos taip pat gali pasiūlyti svarbų dėmesio augančioje tarptautinėje rinkoje. Kursai paprastai apima pranešimų į operacijas, rinkos tyrimus, strategija, žmogiškųjų išteklių, vadovavimo, skaitmenines naujoves ir įvairius prekyviečių.

Kaip įmonės auga, jie dažnai turi bendrą vadybininką, kuris gali prižiūrėti operatyvinių užduočių Gambit. Nors daugelis valdymo programos gali paruošti mokslininkus prižiūrėti tam tikrą skyrių, šios programos gali paruošti juos su įgūdžių prižiūrėti visą verslo veiklą. Įgūdžių įvairovė gali absolventai daugiau parduoti didesniu potencialių darbdavių ir padidinti įsidarbinimo galimybes ir atlyginimus.

Mokslą ir susiję išlaidos šių programų gali skirtis, ir tai dažnai grindžiamas vietos ir programos įstaigoje. Studentai turėtų ištirti įvairių programų išlaidas rasti vieną, kuris tinka savo finansinius lūkesčius.

Bakalauro General valdymas gali padėti parengti specialistus, organizuoti veiklą per verslo subjektų įvairovė.Kadangi absolventai gali palikti su universaliu rinkiniu įgūdžių, jie gali prisitaikyti prie vadybinių pozicijų, įskaitant prekės ženklo vadybininkas, regiono pardavimų vadybininkas, darbo santykių, finansų vadybininkas, projekto vadovas ir pardavimų inžinierius plotis. Šios pozicijos yra ne tik verslo ir finansų pramonės ir absolventai gali susirasti pozicijas maisto, statybos, mados, žiniasklaidos, technologijų ir kompiuterių. Kai kurie studentai gali pasirinkti tęsti savo valdymo įgūdžius per papildomo ugdymo.

Šie platus tarpdisciplininių bendrosios vadybos programos gali padėti studentams įgyti karjeros tikslų spektrą. Norėdami pradėti savo karjeros kelią, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
PFH Private University of Applied Sciences
Getingenas, Vokietija

Mokslo bakalauro programa „Bendroji vadyba“ yra skirta stojantiems į universitetą kvalifikaciją turintiems jauniems žmonėms, kurie domisi verslo procesais ir nori viską susitv ... +

Mokslo bakalauro programa „Bendroji vadyba“ yra skirta stojantiems į universitetą kvalifikaciją turintiems jauniems žmonėms, kurie domisi verslo procesais ir nori viską susitvarkyti. -
BSc
Dieninės
6 semestrai
Vokiečių
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia