Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti 2 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Bendroji vadyba

Mokslų bakalauras (BSC), dažnai gali būti pirmas žingsnis siekiant naują karjerą arba kitą žingsnį laipiojimo pramonės laiptais. Dažniausiai trunka trejus ar ketverius metus, šias programas gali suteikti studentams svarbų pamatinių žinių svarbų savo ilgalaikius karjeros tikslus.

Kas yra General vadybos bakalauras? Šios programos apima platų valdymo įgūdžių parengti studentus stebėti, kad būtų departamentų ir projektų masyvo. Tarpdisciplininis požiūris daugelis iš šių programų dažnai teikia asmenys turintys įgūdžių prižiūrėti įmonių veiklą, technologijų, žmogiškųjų išteklių ir administravimo. Žinoma, apkrova, o įvairi, galima ieškoti būdų, kaip lengviau valdyti šias skirtingas užduotis. Šios programos taip pat gali pasiūlyti svarbų dėmesio augančioje tarptautinėje rinkoje. Kursai paprastai apima pranešimų į operacijas, rinkos tyrimus, strategija, žmogiškųjų išteklių, vadovavimo, skaitmenines naujoves ir įvairius prekyviečių.

Kaip įmonės auga, jie dažnai turi bendrą vadybininką, kuris gali prižiūrėti operatyvinių užduočių Gambit. Nors daugelis valdymo programos gali paruošti mokslininkus prižiūrėti tam tikrą skyrių, šios programos gali paruošti juos su įgūdžių prižiūrėti visą verslo veiklą. Įgūdžių įvairovė gali absolventai daugiau parduoti didesniu potencialių darbdavių ir padidinti įsidarbinimo galimybes ir atlyginimus.

Mokslą ir susiję išlaidos šių programų gali skirtis, ir tai dažnai grindžiamas vietos ir programos įstaigoje. Studentai turėtų ištirti įvairių programų išlaidas rasti vieną, kuris tinka savo finansinius lūkesčius.

Bakalauro General valdymas gali padėti parengti specialistus, organizuoti veiklą per verslo subjektų įvairovė.Kadangi absolventai gali palikti su universaliu rinkiniu įgūdžių, jie gali prisitaikyti prie vadybinių pozicijų, įskaitant prekės ženklo vadybininkas, regiono pardavimų vadybininkas, darbo santykių, finansų vadybininkas, projekto vadovas ir pardavimų inžinierius plotis. Šios pozicijos yra ne tik verslo ir finansų pramonės ir absolventai gali susirasti pozicijas maisto, statybos, mados, žiniasklaidos, technologijų ir kompiuterių. Kai kurie studentai gali pasirinkti tęsti savo valdymo įgūdžius per papildomo ugdymo.

Šie platus tarpdisciplininių bendrosios vadybos programos gali padėti studentams įgyti karjeros tikslų spektrą. Norėdami pradėti savo karjeros kelią, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Bendroji vadyba

PFH Private University of Applied Sciences

Bendrojo vadybos bakalauro studijų studija skirta jauniems žmonėms, turintiems aukštojo mokslo diplomą ar aukštojo mokslo įėjimo kvalifikaciją, kurie nori daryti įtaką ve ... [+]

Bendrojo vadybos bakalauro studijos yra skirtos jauniems žmonėms, turintiems aukštojo mokslo diplomą ar universiteto įėjimo kvalifikaciją, kurie nori daryti įtaką valdymo ar verslo administravimui .

Jei norite sužinoti, kaip valdyti verslą, gamybos grandines, pardavimo procesus ar pristatyti naują produktą, tai tinkamas pasirinkimas. Čia jūs sužinosite visą verslo administravimo spektrą.

Jūsų privalumaiIntegruotos stažuotėsIndividualus dėmesys mažose grupėseAsmens raida: minkštųjų įgūdžių ugdymo ir pamokymo sistemaKalbos kursai bet kurioje verslo kalbaStudijuojant verslo administravimą Göttingenyje arba Stade

Šią studijų programą siūlome Campus Göttingen ir Hansecampus Stade. Tai trunka 6 semestrus, apima 210 ECTS kreditus ir yra akredituotos akreditavimo agentūros ZEvA ir pripažinta valstybės.... [-]

Vokietija Getingenas Stade
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Frankfurt School of Finance & Management

Mūsų "General Management" rengia jus už atsakingas užduotis ir vadovaujančias pareigas įvairiose pramonės šakose ir srityse. Sužinokite, kaip tinkamai vadovauti ir motyvu ... [+]

Mokymo kalba: vokiečių / vokiečių

galima vartoti anglų arba vokiečių kalba /

Teorijos ir praktikos derinimas (buvęs verslo administravimas)

Ši specializacija ypač tinka Frankfurt School Werkstudentenmodell. Jūs mokysite Vokietijos pagrindinį kūrinį per 3 dienų modelį ir galėsite dirbti iki 20 valandų per savaitę kaip darbinis studentas. Studento modelis jums siūlo:

Didelis lankstumas, nes gali dirbti įvairioms įmonėms / sritimsGalimybė finansuoti savo pragyvenimą - atlyginimas mokamas kas valandąSavaitės darbo valandos iki 20 val., Galima dirbti mažiau valandųMūsų karjeros tarnybos departamento parama ieškant tinkamo darbo nuo studijų pradžios.... [-]
Vokietija Frankfurtas
Susisiekti su mokykla
Anglų,Vokiečių
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba