Filter
Tikslieji mokslai
Brazilija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti geriausias tiksliųjų mokslų bakalauro programas Brazilijoje - 2019/2020

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos (angliškai vadinamos Bachelor of Science ir trumpinamos BSc) - tai pirmosios pakopos akademinės studijos, kurios studentus paruošia tolimesnėms studijoms arba darbui jų pasirinktoje srityje. Nors šio tipo laipsnis dažniausiai yra suteikiamas tiksliuosius mokslus baigusiems specialistams, kai kurie universitetai šį studijų pavadinimą vartoja gana plačiai.

Brazilijoje, yra trijų tipų laipsnis: Aukštasis - trunka nuo ketverių iki šešerių metų užbaigti ir studentai gali dirbti mokytojais baigus ketverių metų mokslinių tyrimų. Magistro - trunka vienerių iki dvejų metų pasiekti; Daktaro / PhD - aukščiausio laipsnio jūs galite mokytis ir trunka trejus-ketverius metus pasiekti. Šie trys laipsniai laisvai atitikti trijų pakopų Bolonijos procesas - Europos aukštojo mokslo sistema. Tai reiškia, kad jei jūs turite pasiekti bakalauro laipsnį Europos universitete, jums turėtų būti kvalifikuoti, kad pasiekti Brazilijoje, valdikliai.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias tiksliųjų mokslų bakalauro programas Brazilijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

Iš chemijos inžinierius baigė UNIVAP bakalauras yra profesionali viskam, kad rūpinasi pridedant žinių, kad jums dirbti visose pramonės sektoriuose, taip pat tvarkyti ir t ... [+]

Iš chemijos inžinierius baigė UNIVAP bakalauras yra profesionali viskam, kad rūpinasi pridedant žinių, kad jums dirbti visose pramonės sektoriuose, taip pat tvarkyti ir tirti įvairias transformacijos procesus dabartinėje rinkoje darbai.

kvalifikacija: Chemijos inžinierius

Darbo laikas: 3840 valandų (mažiausiai 5 metų)

Vartotojo profilis absolventų

Kursas skirtas suteikti pasitraukimui profesionalią aplinką, kuri leistų jiems įsisavinti, kurti naujas technologijas ir veikti kritiškai ir kūrybiškai nustatyti ir išspręsti problemas, atsižvelgiant į politinius aspektus ekonominių, socialinių, aplinkosaugos ir kultūros, etikos regėjimo poreikius visuomenės. Ji taip pat siekia plėtoti tęstinio profesinio tobulėjimo laikyseną.... [-]

Brazilija São José dos Campos
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba