Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti 2 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Dirbtinio intelekto studijos

Bakalauro laipsnis rengia studentus įdarbinti savo darbo jėgą pasirinktoje srityje. Mokslo bakalauras dažnai sujungia teoriją su moksliniu tyrimu, kad sustiprintų supratimą ir studentus pasirengtų gyvenimo griežtumui už universiteto ribų.

Kas yra dirbtinio intelekto bakalauras? "Dirbtinio intelekto" sritis veikia kaip tarpdisciplininis siekimas, atsižvelgiant į kompiuterių, socialinių mokslų, filosofijos ir logistikos informaciją ir visą tai sujungiant į studijų programą, kuri padeda mokslininkams kurti technologijas, kurios iš esmės yra tos pačios nuomonės. Studentai nagrinėja socialines normas ir elgesį, taip pat žmogaus logiką, norėdami sužinoti, kaip numatyti ir imituoti tuos pačius konstruktus su mašinomis. Jie taip pat mokosi inžinerijos ir skaičiavimo technikos, reikalingos naujoms technologijoms kurti.

Mokslinis dirbtinis intelektas dažnai įkvepia kritinius mąstymo įgūdžius, reikalingus numatyti galimybes, kurios gali atsiriboti nuo dabartinių realijų. Tai suteikia mokslininkams platų žinių spektrą ir gebėjimą perteikti teorinę praktiką, kuri savo ruožtu gali plėsti karjeros galimybes ir paskatinti naujoves.

Bibliotekos "Dirbtinis intelektas" kaina skiriasi nuo kolegijų ir universitetų visame pasaulyje. Priklausomai nuo pasirinktos mokyklos ir šalies, kurioje ji yra, ji gali nusileisti bet kurioje vietoje, atsižvelgiant į bakalauro laipsnį. Patartina kiekvienam studentui pasirinkti programą, atitinkančią jo biudžetą.

Dirbtinio intelekto bakalauras įgyja daugybę karjeros galimybių. Jie gali nuspręsti, ar mėgsta modeliavimo projektą ir tapti virtualios sistemos ar vaizdo žaidimų programuotojais. Daugelis programinės įrangos inžinierių turi dirbtinio intelekto išsilavinimą. Absolventai gali dirbti robotikuose daugelyje pramonės šakų, kurie naudoja naujas technologijas, siekdami pagerinti saugumą ir efektyvumą. Mašinisto mokymosi tyrėjai naudoja savo AI tyrimą, siekdami sukurti veiksmingesnius algoritmus. Galiausiai plačios žinios apie kodavimo kalbas, surinktas iš AI studijų, suteikia mokslininkams duomenų analizės pozicijas.

Dirbtinis intelektas padeda mokytis internete, o daugelis universitetų visame pasaulyje suteikia studentams galimybę mokytis lanksčiau kurti internetines klases. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Dirbtinio intelekto studijos

University of Groningen

Kaip vairuoti automobilį kompiuteriu? Kaip kompiuteris atpažįsta kalbą ar emocijas? Kaip programinė įranga ir įrenginiai gali būti suderinti su tuo, ką žmonės galvoja? Di ... [+]

Kaip vairuoti automobilį su kompiuteriu? Kaip kompiuteris atpažįsta kalbą ar emocijas? Kaip programinė įranga ir įrenginiai gali būti suderinti su tuo, ką žmonės galvoja? Dirbtinio intelekto bakalauro studijų programoje studijuojate intelektą ir kurkite "protingus" ir patogius produktus.

Dirbtinis intelektas remiasi įvairiomis disciplinomis, tokiomis kaip kognityvinė psichologija, lingvistika, kompiuterių mokslas, logika ir filosofija. Sujungiant šias žinias dažnai veda prie naujų atradimų!

Studijų programa žmonėms, turintiems įdomų protą ir įvairias sritis. Ši studijų programa orientuota į žmogaus mąstymą, dirbtinį mąstymą (kompiuterius, robotai) ir elgesį socialinėse sistemose (pvz., Grupės elgesį). Jūs išmoksite pagrindinius procesus, kad galėtumėte numatyti ar imituoti elgesį.... [-]

Olandija Groningen
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Full Sail University

Jei jus domina tapti inžinerinių komandų, kurios sukuria šiuos sudėtingus modelius, Full Sail universiteto modeliavimas & vizualizacijos bakalauro studijų programą ga ... [+]

Modeliavimas ir vizualizacija Bakalauro Laipsnis

Ši programa supažindina studentus su techninių ir kritinio mąstymo įgūdžius, kurių reikia mokytis, architektas, kurti ir bandymo modeliavimo ir vizualizavimo sistemoms.

Kurso renginiai: Dirbtinis intelektas Skaitmeniniai gamyba Diskrecinių ir nenutrūkstamo srauto modeliavimas Duomenų struktūra ir algoritmai Taikomoji Žmogaus-kompiuterio sąveika Simuliaciniai Elektronika

Nuo kompiuterizuotų modelių sudėtingų duomenų ar virtualiąsias terpes mokymo ar pramogų tikslais, modeliavimo technologijos išspręsti sudėtingas problemas, kad mokymąsi ir suteikti vizualinį pažvelgti į abstrakčias problemas ir idėjas. Šios sistemos yra labai svarbus bet kokiam scenarijui, kuriems reikia mokymo, testavimo, ar atstovybes realaus pasaulio ar virtualioje aplinkoje, pramonėje kaip įvairių kaip aviacijos, medicinos, architektūros, mokslo, gamybos ir kariškiams.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Winter Park
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
20 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba