Filter
Tikslieji mokslai
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Dirbtinio intelekto studijos - Europa - 2019/2020

Viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos studentams gali pasiūlyti įvairiausias tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas. Šio tipo studijų programos, kurios vidutiniškai trunka nuo trejų iki penkerių metų, yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus tolimesnėms studijoms arba darbo jų pasirinktoje srityje pradžiai.

Dirbtinis intelektas yra kur kas daugiau nei žiniasklaidos vaizdavimas šioje temoje; tai pirmaujanti programinės įrangos sprendimų riba. Ši kompiuterių mokslo sritis yra naudinga duomenų valdytojams, inžinieriams, mokslininkams ir mašinų mokymosi kūrėjams.

Yra daugiau nei keturis tūkstančius aukštojo mokslo organizacijų Europoje, nuo pirmaujančių mokslinių tyrimų institucijų iki mažų, mokymas orientuotas universitetuose. Pati Europa yra ne taip daug skiriasi nuo kitų žemynų, siekiančios nuo poliarinio rato į Afrikos pakrantę.

Peržiūrėti visas tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Dirbtinio intelekto studijos - Europa - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Dirbtinio intelekto studijos, Europa

University of Groningen

Kaip vairuoti automobilį kompiuteriu? Kaip kompiuteris atpažįsta kalbą ar emocijas? Kaip programinė įranga ir įrenginiai gali būti suderinti su tuo, ką žmonės galvoja? Di ... [+]

Kaip vairuoti automobilį su kompiuteriu? Kaip kompiuteris atpažįsta kalbą ar emocijas? Kaip programinė įranga ir įrenginiai gali būti suderinti su tuo, ką žmonės galvoja? Dirbtinio intelekto bakalauro studijų programoje studijuojate intelektą ir kurkite "protingus" ir patogius produktus.

Dirbtinis intelektas remiasi įvairiomis disciplinomis, tokiomis kaip kognityvinė psichologija, lingvistika, kompiuterių mokslas, logika ir filosofija. Sujungiant šias žinias dažnai veda prie naujų atradimų!

Studijų programa žmonėms, turintiems įdomų protą ir įvairias sritis. Ši studijų programa orientuota į žmogaus mąstymą, dirbtinį mąstymą (kompiuterius, robotai) ir elgesį socialinėse sistemose (pvz., Grupės elgesį). Jūs išmoksite pagrindinius procesus, kad galėtumėte numatyti ar imituoti elgesį.... [-]

Olandija Groningen
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba