Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti 3 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Draudimo studijos

Nuo Mokslas (bakalauro) laipsnį Bakalauras moko įgūdžių, kurie yra labai vertinamas darbdavių visame pasaulyje. Bakalauro laipsnių leidžia studentams patekti karjeros savo pasirinktoje srityje tyrimas iš karto po baigimo arba alternatyviai pateikti pamatinių žinių, reikalingų siekti pažangių tyrimų. Pelningiausi bakalauro ne tik smarkiai padidina tarnavimo laiką uždarbio potencialą, bet ir atveria intelektualiai pripildyto daugybę galimybių.

Kas yra bakalauras draudimas? Ši programa suteikia studentams griežtą išsilavinimą finansų, apskaitos ir verslo, suteikiant jiems įrankius klestėti sudėtingų finansinių operacijų pasaulyje. Studentai mokysis draudimo rinkų pagrindus, o įgyti išsamų supratimą apie apskaitos ir finansų vaidmenį mūsų pasaulio ekonomikai.Kursai verslo, Matematika, Ekonomika ir kitų disciplinų suteikti studentams su kietais įgūdžių ir plataus masto švietimo, kuri leistų jiems prisiimti lyderio vaidmenis nuolat kintančioje ekonominėje aplinkoje.

Draudimas yra gyvybiškai svarbi mūsų finansų rinkose, turinčių įtakos daug sektorius mūsų ekonomikai. Ekspertizė, kaip draudimo darbai suteikia studentams su gyvybiškai svarbių karjeros galimybes ekonomikos, apskaitos ir finansų, taip pat sveikatos priežiūros ir su ja susijusiose srityse.

Išlaidos bakalauro laipsnį draudimo skirsis priklausomai nuo institucijos ir šalyje. Kreipimasis į konkrečias institucijas, teiks reikiamą informaciją apie programos mokslą ir susijusių išlaidų.

Draudimas bakalauras suteikia studentams su įvairių karjeros. Laipsnis savininkai šios disciplinos darbe kaip buhalteriai, finansų konsultantai, verslo vadovų ir draudimo agentai.Šis laipsnis taip pat rengia studentus įvesti magistro ar daktaro programą ekonomikos, apskaitos, finansų, arba matematikos, be kitų sričių. Įrankiai, įgytą taikant šį tyrimo metu aprūpinti studentus su kritinio mąstymo ir finansinius įgūdžius, reikalingus klestėti kitų su verslu susijusių karjeros įvairovė, įskaitant verslininkams.

Daugelis universitetų siūlo interneto programas, kurios leidžia studentams išlaikyti lanksčias tvarkaraščius, o gauti išsilavinimą. Jei Jus sudomino internete mokymosi, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Draudimo studijos

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Turint specialisto draudimo turinį, šis kursas padeda mokiniams tobulinti įgūdžius, reikalingus karjerai finansinių paslaugų ar rizikos valdymo srityje. ... [+]

Apžvalga

Turėdami specialisto draudimo turinį, šis kursas padės jums įgyti įgūdžių, reikalingų karjeros finansinėms paslaugoms ar rizikos valdymui.

BSc in Industrial Economics with Insurance yra pagrįstas BSc Industrial Economics , su papildomais pagrindiniais moduliais draudimo ir rizikos valdymo srityje. Tai yra akredituota Chartered Insurance Institute .

Šis kursas apima teorinės ir taikomosios mikroekonomikos studijas, specializuoto draudimo turinį, kurį teikia Verslo mokyklos rizikos, bankų ir finansinių paslaugų centras .

Vienerius metus

Pirmieji kursai apima pagrindinius mikroekonomikos ir makroekonomikos, verslumo, įmonių strategijos, organizacinių studijų, verslo skaičiavimo, kiekybinių metodų ir draudimo bei rizikos valdymo modulius.... [-]

Jungtinė Karalystė Notingemas
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
North Central College

Šiaurės centrinė dalis yra pripažinta universitetų ir kolegijų, turinčių aktuarinių programų (UCAP), sąraše „Aktuarijų draugija“. Mes taip pat esame viena iš nedaugelio m ... [+]

Kodėl siekti aktuarinio mokslo laipsnio North Central College ?

Šiaurės centrinė dalis yra pripažinta universitetų ir kolegijų, turinčių aktuarinių programų (UCAP) , sąraše „Aktuarijų draugija“. Mes taip pat esame viena iš nedaugelio mokyklų, turinčių visavertį aktuarinį mokslą, kurį kartu siūlo dvi katedros - matematikos ir finansų.

Šis poveikis „abiem namo pusėms“ žymiai padidins jūsų darbo galimybes baigus studijas. Kadangi mūsų klasės yra mažos, gausite visą asmeninį dėmesį, kurio jums prireiks norint pasiruošti tikimybės ir finansinės matematikos egzaminams, kuriuos turėsite išlaikyti prieš dirbdami lauke. Per pastaruosius trejus metus mūsų studentų aktuarinių egzaminų išlaikymo procentas yra nuo 75 iki 90 procentų. Be to, studentai, išlaikę du egzaminus ir atlikę vasaros stažuotę iki vyresniųjų metų, turi 100 procentų darbo vietą aktuarų pramonėje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Napervilis
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of York

Kurti matematinius modelius, skirtus valdyti rizikos ir netikrumo finansinį poveikį ... [+]

Apžvalga

Sėkmingi aktuaristai naudojasi matematiniais įgūdžiais ir dalykiškumu, kad išspręstų finansines problemas, susijusias su rizika ir netikrumu.

Šis laipsnis apjungia Jorko vadybos mokyklos ir Matematikos katedros kompetenciją, suteikdamas galimybę patekti į pasaulinio lygio akademikus, atliekančius pažangiausias tyrimų sritis savo srityse.

Pagerinsite savo matematinius įgūdžius ir statistinius pagrindimus, naudodamiesi pažangiais skaičiavimais, algebra, tikimybe ir statistika. Tuo pačiu metu jūs studijuosite ekonomiką, finansus ir apskaitą, ugdydami supratimą apie platesnį aktuarinio darbo kontekstą.

Sėkmingai baigę šį kursą, turėsite įvairiapusį ir labai įdarbinantį absolventą, turintį finansinius ir verslo įgūdžius, reikalingus profesiniam aktuarijui gauti.... [-]

Jungtinė Karalystė Jorkas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba