Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus 6 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Ekonomikos ir finansų studijos

Vietoj vyksta tiesiai į darbo rinką po vidurinės mokyklos, daugelis žmonių pasirinkti vykdyti bakalauro laipsnį. Sukurta sutelkti dėmesį į konkrečią studijų sritis, šis laipsnis tipas paprastai trunka ketverius metus užbaigti ir rengia absolventus užpildyti susijusioje srityje ar pramonės padėtį.

Kas yra Finansų ir ekonomikos bakalauras? Paprastai orientuotas į verslo pasaulyje, šis laipsnis suteikia studentams tvirtą supratimą apie finansų ir ekonomikos principus. Nors Ieškau šį laipsnį, studentai, greičiausiai, bus imtis pagrindinių klasių, įskaitant mikro ir makroekonomikos, finansų, apskaitos, vadybos ir rinkodaros įvairovė. Studentai taip pat gali imtis kursus gamybos ir operacijų valdymą, finansų statistikos, ir portfelio valdymo.

Studentai, kurie gauti bakalauro laipsnį Finansų ir ekonomika dažnai išmokti naujų įgūdžių, kurie gali padėti, nes jie siekti karjeros verslo pasaulyje.Be šių naudingų įgūdžių, absolventai dažnai uždirbti didesnį atlyginimą nei tie, kurie neįsigijo laipsnį, ir jie yra labiau tikėtina, kad gauti reklamas.

Kiek kainuoja įsigyti šį laipsnį tipas yra labai įvairi, nes bendra kaina priklauso nuo programos, kur jis yra, tipo, ir atskirų mokyklos mokslą norma. Nesvarbu, ar programa yra internete arba-asmeniui taip pat gali paveikti kainą.

Studentai, kurie uždirbti bakalauro laipsnį finansų ir ekonomikos dažniausiai dirbti verslu susijusių vaidmenį. Pavyzdžiui, absolventai su šio laipsnio gali dirbti kaip sąskaitų tvarkytojai, investuotojų, portfelių valdytojų, finansų strategų ir ekonominių prognozuotojų. Daugelis studentų taip pat naudoti šią laipsnį, kaip pamato, kad ruošia juos arba tęsti verslo administravimo magistro ar kitą Išplėstinė laipsnį tipą.

Yra daug programų variantų studentams, besidomintiems sužinoti daugiau apie finansus ir ekonomiką.Norėdami pradėti taikymo procesą, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

6 Rezultatai Ekonomikos ir finansų studijos

Carson-Newman University

Studentai su Finansų dur yra pasirengę valdyti investicijas, valdyti riziką, biudžeto, ir gauti kapitalą ir analizuoti nekilnojamojo turto sandorius. Absolventai dirba a ... [+]

Mokslų bakalauras Finansų ir ekonomikos

Verslo, Bakalauro

Karson-Newman departamentas Verslo suteikia studentams už unikalią mokymosi patirtį krikščionių laisvųjų menų aplinkos galimybes. Verslo departamentas priima Karson-Newman universiteto pareiškimą paskirtis, kaip ji stengiasi šviesti savo studentus iš esmės susijusių su jų ateities vaidmenis, kaip krikščionių verslo ir bendruomenių lyderių pasaulio visuomenei srityse.

Verslo departamentas siekia: tapti Premier Business programa. mokyti su kompetencijos profesionalus, rūpestinga ir puoselėjant būdu. pateikti laipsnišką mokymo programą, kuri yra sudėtinga ir integruota. gaminti profesionaliai, etiškai ir techniškai paruošti tarnas lyderiai. prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir ekonominės plėtros regione. suteikti studentams su krikščionių vadovavimo ir mentorystės modelį. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Jefferson City USA Online
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Jei jus domina verslo, verslo finansų, bankininkystės, draudimo ar investicinių bendrovių karjera, " Grand Canyon University " (GCU) Colangelo verslo kolegija siūlo finan ... [+]

Jei jus domina verslo, verslo finansų, bankininkystės, draudimo ar investicinių bendrovių karjera, " Grand Canyon University " (GCU) Colangelo verslo kolegija siūlo finansų ir ekonomikos bakalauro laipsnį.

Ši ekonomikos ir finansų studijų programa apima temines sritis, kurios bus svarbios karjerai šioje srityje ir išsamiai išnagrinės. Šio ekonomikos ir finansų programos bakalauro studijų metu studijuosite tarptautinę prekybą ir finansus bei išnagrinėsite tarptautinės piniginės aplinkos ir finansų planavimo tarpusavio ryšius su korporacijomis, vykdančiomis veiklą užsienyje.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Mūsų sandwich metų bakalauras (Hons) Finansų ir ekonomikos laipsnis suteikia jums tvirtas darbo žinias apie apskaitą, finansų rinkas, investicijų vertinimą, rizikos valdy ... [+]

Apžvalga

Mūsų sumuštinių metų bakalauro (Hons) finansų ir ekonomikos laipsnis suteikia jums puikias darbo žinias:

apskaitafinansinės rinkosinvesticijų vertinimasrizikos valdymas

Su papildomais moduliais, prieinamais kartu su pagrindine mokymo programa, galėsite pritaikyti programą savo akademinio intereso sritims ir savo karjeros siekiams.

Ji apima metų mokamą stažuotę; neįkainojama galimybė plėtoti savo įgūdžius ir įžvalgas bei padidinti savo absolventų įsidarbinimo galimybes. Jūs galite stažuotis kaip vyriausybės ekonominių paslaugų teikimo schemos dalis tokiose organizacijose kaip:

HM iždasDarbo ir pensijų departamentassveikatos departamentasNacionalinės statistikos biuras... [-]
Jungtinė Karalystė Bradford
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Lincoln ekonomikos ir finansų bakalauras (Hons) siūlo pagrindines ekonomikos ir finansavimo temas, leidžiančias studentams išsivystyti į specialistus turinčius ekonomistu ... [+]

Kursas

Lincoln ekonomikos ir finansų bakalauras (Hons) siūlo pagrindines ekonomikos ir finansavimo temas, leidžiančias studentams išsivystyti į specialistus turinčius ekonomistus. Programos tikslas - suteikti studentams įgūdžių analizuoti finansinius ir ekonominius įvykius ir jų poveikį rinkoms.

Ekonomikos ir finansų programos metu studentai turi galimybę įgyti teorinį ir praktinį supratimą apie ekonomiką ir svarbų finansų sektoriaus vaidmenį pasaulyje. Mokymas įveda pažangias finansines priemones, įskaitant kainų nustatymą ir portfelio valdymą.

Studentai remia aukšto lygio pažangių analitinių įgūdžių ugdymą, vertinamą verslo ir finansų sektoriuose sprendimų priėmimui, portfelio planavimui, rizikos valdymui ir darbui finansų rinkose.... [-]

Jungtinė Karalystė Lincoln
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Ekonomikos ir finansų magistro laipsnis buvo įkurtas 2014-15 mokslo metais ir apima geriausius ekonomikos ir finansų kursus ekonomikos ir finansų srityse. Studentai mokos ... [+]

Bakalauro Ekonomikos Ir Finansųapžvalga

Ekonomikos ir finansų magistro laipsnis buvo įkurtas 2014-15 mokslo metais ir apima geriausius ekonomikos ir finansų kursus ekonomikos ir finansų srityse. Studentai mokosi ekonomikos kursų, stiprina savo finansų kursus, daugiausia dėmesio skiria finansų studijoms, įskaitant kapitalo rinkas, investicinius sprendimus ir bendrovių teisę finansų sektoriuje, bei moko pagrindinius apskaitos principų, finansų ir valdymo apskaitos principus. Labai svarbu, kad mokiniai suprastų, kaip veikia bendrovė.

Kodėl verta rinktis "Xipu Economics and Finance"?

Palaikyti partnerystes su pagrindiniais dalyviais tarptautinėse finansų rinkose;Pasirašė strateginį bendradarbiavimo susitarimą su "Thomson Reuters" dėl tarptautinės finansinės laboratorijos, skirtos mokytojams ir studentams atlikti atitinkamus mokslinius tyrimus ir mokymą.Žinios ir įgūdžiaiTurėti tvirtą pagrindą ekonomikos ir finansų srityse;Stiprus supratimas apie su verslu susijusias sritis ir tarpdisciplininį požiūrį į klausimus, kylančius šiuolaikinėse rinkose;Gali taikyti teorines žinias, įgytas praktikoje, ir įgyti pagrindinių įgūdžių, reikalingų finansų ir ekonomikos srityse;Visapusiškas ir gilus ekonomikos supratimas, įgyjant profesines finansų rinkos žinias, kad jis būtų visiškai pasirengęs patekti į darbo vietą;Turėti specialių ir bendrųjų įgūdžių temoms, kurios yra naudingos tęstiniam ar būsimajam karjeros procesui;Gebėjimas tęsti studijas antrosios pakopos studijas finansų, ekonomikos ir kitose susijusiose srityse.Kursas... [-]
Kinija Suzhou
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Derby

Ekonomikos ir finansų bakalauro laipsnis padeda įgyti įgūdžių atliekant tyrimus ir analizę, tvarkant sudėtingus finansinių duomenų šaltinius, diagnozuojant problemas ir p ... [+]

Taikomosios ekonominės ir finansinės analizės įgūdžius darbdaviai vertina visame pasaulyje. Šis aktualus laipsnis suteikia jums galimybę spręsti sudėtingas problemas finansų įstaigose ir verslo organizacijose.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Ekonomikos ir finansų bakalauro laipsnis padeda įgyti įgūdžių atliekant tyrimus ir analizę, tvarkant sudėtingus finansinių duomenų šaltinius, diagnozuojant problemas ir priimant aukšto lygio sprendimus, kurių tikimasi iš taikomojo ekonomisto. Šis laipsnis yra akredituotas Chartered Institution for Securities and Investment (CISI), didžiausia ir plačiausiai gerbiama vertybinių popierių ir investavimo profesinė organizacija JK.... [-]

Jungtinė Karalystė Derby
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba