$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Enologijos studijos

Mokslo laipsnis (bakalauro) bakalauras galima gauti iš kolegijoje ar universitete ir paprastai trunka ketverius metus užbaigti. Studentas baigia kursų tam tikroje studijų sritis serija, ir baigus gali pradėti karjerą arba pasirinkti siekti aukštesnio laipsnio. Kas yra mokslo bakalauras Vyno gamyba? Ši studijų programa yra specialiai sukurta siekiant paversti vyno gerbėjai aistringai į… Skaityti daugiau

Mokslo laipsnis (bakalauro) bakalauras galima gauti iš kolegijoje ar universitete ir paprastai trunka ketverius metus užbaigti. Studentas baigia kursų tam tikroje studijų sritis serija, ir baigus gali pradėti karjerą arba pasirinkti siekti aukštesnio laipsnio.

Kas yra mokslo bakalauras Vyno gamyba? Ši studijų programa yra specialiai sukurta siekiant paversti vyno gerbėjai aistringai į išsilavinusių vyno ekspertai. Kursai gali apimti žemės ūkį, cheminę makiažas vyno, vyno mikrobiologija ir kaip atskirti vynų remiantis jutimo suvokimą. Kursinių gali būti paskaitų, laboratorinių ir lauko tyrimų derinys. Kai kurios programos gali reikalauti kelionės į įvairių vynuogynų, taip pat mokslinių tyrimų projektą.

Absolventai, turintys bakalauro, Vyno gamyba, gali rasti, kad jie yra labai vertinami darbo rinkoje. Be to, mokymosi specialių įgūdžių, jie taip pat gali ateiti ne su didesniu malonumu žemės ūkio, maisto ir skirtingų kultūrų.

Siekia baigti šį laipsnio tipą kaina labai skiriasi iš vienos vietos į kitą. Nagrinėdami arti namų, studentai gali būti suteikta galimybė sutaupyti pinigų. Priešingai, švietimas užsienyje gautas siūlo daug privalumų, kad gali nusverti finansinę sąskaita. Būsimieji studentai raginami atlikti išsamų tyrimą prieš priimant įsipareigojimą.

Karjera prieinamas asmenims, turintiems bakalauro, Vyno gamyba, apima valdymo vynuogyną, prekiauti vyno kompanija, dirba kaip vyno tyrimų mokslininkas, pradedant savo vyno verslą ir dirba kaip vyno prievaizdui restorane žinomas dėl puikių vynų. Kai absolventai gali pasirinkti vykdyti papildomą laipsnį vynuogininkystės ir pradėti savo vyno gamyklai. Be to, toliau vienas išsilavinimą ir siekti magistro laipsnį, gali būti išeitis.

Yra daug studijų programų laisvų kurios siūlo internetu arba ne visą darbo dieną galimybes.Norėdami pradėti, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
California State University, Fresno
Fresnas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Vynuogininkystės ir enologijos užsiėmimai yra skirti padėti studentams integruoti pagrindinius mokslus į vynuogių ir vyno gamybą, suteikiant daug galimybių „praktiniam“ mokymu ... +

Vynuogininkystės ir enologijos užsiėmimai yra skirti padėti studentams integruoti pagrindinius mokslus į vynuogių ir vyno gamybą, suteikiant daug galimybių „praktiniam“ mokymuisi. Turime vieninteles pasaulyje universitetų mokymo patalpas, kuriose yra 120 akrų stalo, razinų ir vyninių vynuogių vynuogynai, komercinę 10 000 vynuogių vyno gamyklą ir perdirbimo įrenginį, tinkamą smulkiai razinų gamybai. Šis unikalus akademikų ir patalpų derinys suteikė galimybę mokytis daugybei apdovanojimus pelniusių vynuogių augintojų ir vyndarių. -
BSc
Dieninės
4 metai
Anglų
Rgp. 2023
01 Liep. 2023
Universiteto miestelis