Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 2 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Finansų matematikos studijos

Studentai, kurie nori tęsti mokslus po vidurinės mokyklos dažnai dirba link bakalauro laipsnį. Mokslo bakalauras (BSC), gali būti uždirbtas tam tikrų dalykų, kurie patenka į mokslo srityje. Laipsnis gali būti uždirbtas atsižvelgiant internetinius kursus ar lankyti tradicinį universitetą.

Kas yra bakalauras finansinės matematikos? Programa suteikia tvirtą pagrindą įgūdžių, įrankių ir matematinis koncepcijų, kurios yra reikalingos siekiant priimti svarbius finansinius sprendimus. Studentai mokysis tiek finansų teorija ir programas, kurios padės jiems rasti darbą po baigimo. Nors kiekviena programa skirsis, klasės gali būti ekonomikos, specializuotos finansų, tikimybę ir išvadą, pagrindinius matematinius principus, įmonių socialinę atsakomybę ir statistinius metodus ir koncepcijas.

Darbas link Finansinių Matematikos bakalauras dažnai apima stažuotę, kartais Fortune 500 kompanijų, kuri yra naudinga ieškant darbo.Apskaitos metodai ir finansinė analizė, kad mokiniai mokosi, taip pat padės jiems jų pačių finansinių investicijų ir sprendimų.

Kiek tai kainuoja uždirbti finansų matematikos laipsnį priklausys nuo įvairių veiksnių. Tai apima mokyklos buvimo vietos, programos trukmę, taikant mokesčius ir kitus konkrečius reikalavimus. Tai geriausia gauti ryšį su institucijomis tiesiogiai sužinoti, ką finansiniai įsipareigojimai bus įtraukti.

Absolventai su finansų matematikos laipsnį dažnai rasti į sparčiai besivystančiame pasaulyje prekybos ar finansų karjerą. Kai kurie gali rasti bendrą ar specialistas valdymo funkcijas, o kiti gali tapti finansinių konsultantų. Asmenys yra labai vykdoma mokslinių tyrimų organizacijų ir mokymo įstaigų. Pavyzdžiai darbdaviams gali būti vyriausybę, kosmoso pramonės, finansų įstaigų bei draudimo pramonės, konsultavimo paslaugas, naftos ir dujų bendrovės, IT įmonių ir farmacijos pramonėje.

Kadangi finansų matematikos programos siūlomos visame pasaulyje, lengviausias būdas palyginti pasirinkimus yra naudoti mūsų internetinę duomenų bazę. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Finansų matematikos studijos

Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Šia programa siekiama plėtoti studentų profesinės matematikos žinias ir kiekybinius įgūdžius, reikalingus finansų įstaigoms, sutelkiant dėmesį į mokinių gebėjimą taikyti ... [+]

Bakalauro Finansų Matematikaapžvalga

Šia programa siekiama plėtoti studentų profesinės matematikos žinias ir kiekybinius įgūdžius, reikalingus finansų įstaigoms, sutelkiant dėmesį į mokinių gebėjimą taikyti teorines žinias finansinei praktikai.

Kodėl verta rinktis "Xipu" finansinę matematiką?

Mokymas skirtingų disciplinų dėstytojams (Matematikos, verslo mokyklos ir informatikos katedra);Organizuoti studentų mokymą ir pasiruošimą egzaminams pagal tarptautinius sertifikavimo ir licencijavimo reikalavimus;西交利物浦大学 yra tik 80 kilometrų nuo Kinijos finansų centro Šanchajuje. Studentai gali gauti daugybę stažuočių ir "Fortune 500" įmonių darbo vietų.Žinios ir įgūdžiaiMokytis pagrindinės srities kompiuterinės matematikos ir statistikos;Turite pakankamai išsamių žinių apie apskaitos įgūdžius, finansų ir ekonomikos;Gebėjimas kiekybiškai analizuoti realias pasaulio finansines problemas.Kursas... [-]
Kinija Suzhou
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Prince Edward Island

Finansų matematika yra matematinių modelių taikymas finansuoti, paprastai analizuojant rinkas ir kainodarą. Finansų matematika naudoja matematikos, statistikos, verslo, f ... [+]

Apžvalga

Finansų matematika yra matematinių modelių taikymas finansuoti, paprastai analizuojant rinkas ir kainodarą. Finansų matematika naudoja matematikos, statistikos, verslo, finansų ir ekonomikos metodus. Finansų matematikos bakalauras suteikia tvirtą pagrindą finansinėse matematikos srityse, kuris yra susijęs su karjera finansiniame sektoriuje arba tolesnio mokymosi pažangiosios finansų matematikos. Finansų matematikai yra paklausūs kaip specialistai, kurie kuria kompleksinių finansinių problemų sprendimus, jie turi puikių karjeros galimybių po baigimo, taip pat puikių kooperacinių darbo galimybių studijų metu.

Finansų matematikos magistro laipsnis reikalauja iš viso 120 semestro valandų kredito, kaip aprašyta toliau:... [-]

Kanada Charlottetown
Susisiekti su mokykla
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba