Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Finansų vadyba

BSC (bakalauro) yra bakalauro laipsnį, kad daugelis studentų siekti baigęs vidurinę mokyklą. Jis rengia studentus darbo vietų savo dalyko interesų mokant bendrosios ir specializuotos temomis.

Kas yra finansų valdymo bakalauras? Ši programa moko studentus, kaip įgyvendinti, organizuoti ir kontroliuoti finansinę veiklą organizacijose. Jis skirtas asmenims, kurie yra kvalifikuoti skaičiai ir skaičiai, nes finansų matematika ir statistika yra pagrindinis dėmesys. Kitos kursus, kurie gali būti siūlomi įtraukti fiskalinės teisės, ekonomikos, sąnaudų apskaita, kultūrų valdymo ir logistikos. Kai kurios programos siūlo stažuočių galimybes, kurios ilgainiui gali sukelti į darbą po baigimo.

Pelningiausi finansų valdymo bakalauro yra naudinga tuo, kad ji veda į karjeros galimybes įvairių verslo pajėgumus, tiek šalyje, tiek tarptautiniu mastu.Studentai įgyja analizės ir socialinius įgūdžius ir sugeba mąstyti ne langelyje, siekiant gauti rezultatus. Jie taip pat turi metodai ir įgūdžių rinkinys efektyviai valdyti savo pinigus ir investicijas.

Dalyvaujantys su uždirba bakalauro laipsnį sąnaudos priklausys nuo to, kokią mokyklą pasirinkti ir kiek laiko užtrunka jums gauti. Ilgi programos trukmė ir institucijos tam tikrose srityse gali kainuoti daug daugiau nei kitų variantų. Kai jūs turite padaryti savo mokslinių tyrimų, kreipkitės mokyklas, kurios jus domina ir sužinoti, kas jų mokslą ir kiti mokesčiai bus.

Absolventai su finansų valdymo laipsnį turi kai kurių gražus karjeros galimybes rinktis. Pavyzdžiai pavadinimų yra finansų konsultantas, auditorius, investicijų analitikas, tarptautinis kontrolierius ir finansų vadybininkas. Su daugiau patirties ir / arba pažangių laipsnį, kai absolventai atsiduria labai sėkmingos karjeros.

Su mūsų internetinėje duomenų bazėje galite tyrinėti ir palyginkite daug finansų valdymo programas. Tai greitas procesas, ir jūs galite kreiptis internetu, kai jūs turite rasti vieną, kad jums patinka. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Finansų vadyba

The Manchester College

Pagrindiniai tikslai, žinoma, yra plėtoti žinias ir supratimą apie finansų valdymo ir apskaitos praktiką ir gebėti taikyti šias žinias įvairių verslo ir valdymo aplinka. ... [+]

Kas yra finansų valdymo bakalauras (su pagyrimu) Patvirtino Salford universiteto žinoma apie?

Jei domina vadovavimo vaidmens įskaitant finansavimą dėmesį, tai gali būti jums žinoma. Pagrindiniai tikslai, žinoma, yra plėtoti žinias ir supratimą apie finansų valdymo ir apskaitos praktiką ir gebėti taikyti šias žinias įvairių verslo ir valdymo aplinka.

Studentai turės galimybę atlikti darbus, susijusius su grupės projektą ir pristatyti įmonės verslo planą. Iki kurso pabaigoje studentai turės parengti analizės ir vertinamuosius gebėjimus ir gebėjimą jas taikyti įvairiose verslo ir valdymo aplinka. Studentai taip pat sukūrė žinias ir supratimą apie dabartines finansų teorijos ir praktikos, kad bus padidinti jų veiksmingumą, kaip vadybininkai. ... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Rugpjūtis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Dongbei University of Finance & Economics

Ši programa suteikia supratimą apie finansų valdymą ir sutelkia dėmesį į temas, kurios yra neatskiriama valdymo. Sužinokite finansines sąlygas, susijusias su veiksmingu o ... [+]

Ši programa suteikia supratimą apie finansų valdymą ir sutelkia dėmesį į temas, kurios yra neatskiriama valdymo. Sužinokite finansines sąlygas, susijusias su veiksmingu organizacijos veikimu. Aptarkite, kaip stebėti pajamas ir išlaidas konkrečioms programoms, kad jos atitiktų lūkesčius. Aptariama valdybos, personalo ir komitetų vaidmuo. Susipažinkite su organizacijos kompetencijos standartais ir susipažinkite su finansinėmis ataskaitomis, biudžeto sudarymu ir audito išlikimu. Dalyviai gaus supratimą apie platesnę finansų karalystę - ten, kur jie dirba arba savanoriai.

Finansų vadybos bakalauro studijų programų tikslas - suteikti studentams tikslinį supratimą apie tai, kaip veikia vidaus ir pasaulio finansai. Pagrindiniai pagrindiniai kursai gali apimti tokias temas kaip:... [-]

Kinija Dalian
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of York

Ugdykite savo matematinius ir statistinius įgūdžius ir pasiruoškite atlikti kiekybinės verslo analizės karjerą. ... [+]

Apžvalga

Ugdykite savo matematinius ir statistinius įgūdžius ir pasiruoškite atlikti kiekybinės verslo analizės karjerą.

Išmoksite naudoti sudėtingas įvairiausių matematikos disciplinų priemones, tokias kaip skaičiavimas, tiesinė algebra, tikimybė ir statistika, kad galėtumėte paaiškinti savo matematinį ir statistinį pagrindimą. Kartu sukursite išsamių žinių apie verslo analitikų, kiekybinių finansų pareigūnų („kvantų“) ir operacijų vadybininkų kontekstą.

Jūs praplėsite savo teorinių koncepcijų žinias, ypatingą dėmesį skirdamas finansams ir operacijoms, ir pritaikysite išmoktus metodus praktinėms verslo problemoms.

Šis kursas dėstomas bendradarbiaujant su Matematikos katedra ir Jorko vadybos mokykla.... [-]

Jungtinė Karalystė York
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba