Filter
Tikslieji mokslai
Centrinė Amerika ir Karibai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Finansai - Centrinė Amerika ir Karibai - 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės programos, kurios paprastai trunka nuo trejų iki penkerių metų.  Įstoję į vieną iš šio tipo studijų programų, studentai paprastai turi išlaikyti privalomųjų dalykų egzaminus bei gali rinktis ir laisvai pasirenkamus studijų dalykus, ir taip įgyti gana personalizuotą išsilavinimą.

Finansai - tai akademinė disciplina, kurią pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja tokias temas kaip asmeniniai bei įmonės finansai, viešieji pinigai bei finansų apskaita. Tad viso pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti įvairiausias su finansais glaudžiai susijusias specialybes, tad nesvarbu, kokia finansų sritimi domitės labiausiai, tikrai atrasite jums tinkamiausią studijų programą.

Centrinės Amerikos ir Karibų jūros regiono šalys yra daug kultūros, istorijos ir kultūros. Jie didžiuojasi savo senovės istorijos, ir dauguma piliečių didžiuojamės ir džiaugsmą parodyti savo šalį tarptautinėse akis. Unikalus kultūrinis peizažas suteikia viena-of-a-kind susidurti, kad yra neatsiejamas nuo įspūdžių ir patirties jausmas. Centrinė Amerika yra ideali vieta pagrįsti save mėgaudamiesi daugiau nei didžiausių gyvenimo malonumų kelias.

Peržiūrėti visas tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Finansai - Centrinė Amerika ir Karibai - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Finansai, Centrinė Amerika ir Karibai

University of Guyana

Bakalauras (finansai) ... [+]

Patekimo reikalavimai

apibūdinimas

Bet kokia kvalifikacija, kurią universitetas laiko lygiaverčiu bet kuriai iš aukščiau išvardytų.Baigę studentai (26 m. Ir vyresni), plius keturi (4) dalykai CXC / CSEC / GCE "O" lygyje, patikima darbo patirtis kartu su University of Guyana įžanginio egzamino (UGEE) leidimu.Laipsnis iš University of Guyana ar jo atitikmuo iš pripažintos vidurinės mokyklos.University of Guyana diplomas, kurio GPA yra ne mažesnis kaip 2,0 arba lygiavertis iš bet kurios kitos pripažintos aukštesniojo lygio institucijos.Ne mažiau kaip penki (5) dalykai CXC / CSEC (bendrieji įgūdžiai), I, II ar III klases (III laipsnis nuo 1998 m.) / Penki (5) praleid... [-]
Gajana Georgetown
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University College Of The Caribbean

Šis laipsnis yra skirtas suteikti studentams su tuo, kaip finansiniai tarpininkai ir įstaigų veikia supratimą, ir struktūra, ir finansų rinkų veikimą. ... [+]

Mokslo Bakalauro, bankininkystė ir finansai (Londono universitetas) Šis laipsnis yra skirtas suteikti studentams su tuo, kaip finansiniai tarpininkai ir įstaigų veikia supratimo ir struktūros ir finansų rinkų veikimui; finansinio turto ir kodėl ir kaip korporacijos pasirinkti ir išduoda įvairių rūšių turto kainos.

[-]
Jamaika Kingston
Susisiekti su mokykla
Dieninės
Ištęstinės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba