Filter
Tikslieji mokslai
Gajana

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Finansai Gajanoje - 2019

Sėkmingai tiksliųjų mokslų studijas pabaigę ir diplomą įgiję absolventai gali pradėti savo profesinę karjerą, jų pasirinktoje studijų srityje. Šio tipo studijų programas siūlo įvairiausi viso pasaulio universitetai, kolegijos, akademijos bei kitų tipų aukštojo mokslo įstaigos.

Finansai - tai akademinė disciplina, kurią pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja tokias temas kaip asmeniniai bei įmonės finansai, viešieji pinigai bei finansų apskaita. Tad viso pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti įvairiausias su finansais glaudžiai susijusias specialybes, tad nesvarbu, kokia finansų sritimi domitės labiausiai, tikrai atrasite jums tinkamiausią studijų programą.

Gajana yra puikus šalies, kurioje siekti aukštojo išsilavinimo asmenims, kurie naudojasi lauko tyrinėjimo atogrąžų klimatas. Aštuoniasdešimt procentų žemės dengia miškai, be upių, kalnų ir įvairių laukinių gyvūnų. 

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Finansai Gajanoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Finansai, Gajana

Laipsniai
Vieta
Gajana
Studijų tipas
Tempas
University of Guyana

Bakalauras (finansai) ... [+]

Patekimo reikalavimai

apibūdinimas

Bet kokia kvalifikacija, kurią universitetas laiko lygiaverčiu bet kuriai iš aukščiau išvardytų.Baigę studentai (26 m. Ir vyresni), plius keturi (4) dalykai CXC / CSEC / GCE "O" lygyje, patikima darbo patirtis kartu su University of Guyana įžanginio egzamino (UGEE) leidimu.Laipsnis iš University of Guyana ar jo atitikmuo iš pripažintos vidurinės mokyklos.University of Guyana diplomas, kurio GPA yra ne mažesnis kaip 2,0 arba lygiavertis iš bet kurios kitos pripažintos aukštesniojo lygio institucijos.Ne mažiau kaip penki (5) dalykai CXC / CSEC (bendrieji įgūdžiai), I, II ar III klases (III laipsnis nuo 1998 m.) / Penki (5) praleid... [-]
Gajana Georgetown
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba