Filter
Tikslieji mokslai
Italija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Finansai Italijoje - 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijų laipsnis paprastai yra vadinamas Bachelor of Science ir atitinkamai trumpinamas BSc. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios studijų programos jie gali rinktis tęsti mokslus ir stoti į magistro studijų programą arba jau pradėti savo profesinę karjerą.

Finansai tai akademinės studijos glaudžiai susijusios su įvairių pinigų srautų valdymu. Šias studijas pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja asmeninių finansų, finansų apskaitos bei bankininkystės disciplinas. Priklausomai nuo studentus dominančios aukštosios mokyklos jie gali rinktis vieną iš palyginti siaurų finansų specialybių arba stoti į gana bendras finansų studijų programas ir įgyti visapusišką finansų išsilavinimą.

Italija oficialiai Italijos Respublika yra unitarinė parlamentinė respublika Europos Sąjungoje, įsikūręs Pietų Europoje. Į šiaurę, ribojasi Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija kartu Alpėse.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Finansai Italijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Finansai, Italija

University Bocconi

Programa rengia būsimą ekonomikos ir finansų ekspertų grupę, kuri gali prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios aplinkos, siekdama tobulinti jų siekį globaliai mąstyti. ... [+]

Programa rengia būsimą ekonomikos ir finansų ekspertų grupę , kuri gali prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios aplinkos, siekdama tobulinti jų siekį globaliai mąstyti.

Jūs suprasite ir analizuojate ekonominius ir finansinius reiškinius iš tarptautinės perspektyvos ir gausite tvirtą išsilavinimą, pagrįstą griežtomis kiekybinėmis ir kokybinėmis priemonėmis .

Galite pasirinkti tarp dviejų didžiųjų bendrovių. " Ekonomikos" pagrindiniame dokumente yra gera metodinė medžiaga, padėsianti suprasti daugybę klausimų: globalizacijos padarinius, centrinių bankų vaidmenį ir pinigų politiką, konkurencijos politiką, darbo rinkos veikimą, kaip paskatinti neturtingos šalys, ryšys tarp politinių institucijų ir ekonominių rezultatų.... [-]

Italija Milan
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba