Filter
Tikslieji mokslai
Jamaika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Finansai Jamaikoje - 2019

Viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos studentams gali pasiūlyti įvairiausias tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas. Šio tipo studijų programos, kurios vidutiniškai trunka nuo trejų iki penkerių metų, yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus tolimesnėms studijoms arba darbo jų pasirinktoje srityje pradžiai.

Finansų studentai išsamiai nagrinėja įvairius pinigų srautų valdymo niuansus. Priklausomai nuo jų poreikių bei interesų jie gali rinktis investicijų, bankininkystės, asmeninių finansų vadybos ar finansų apskaitos studijų specialybes. Tad daugybė viso pasaulio aukštųjų mokyklų studentams gali pasiūlyti įvairias finansų specialybes, o taip pat ir bendras su finansais susijusias studijų programas, kurias pasirinkę studentai įgyja gana visapusišką išsilavinimą, jų pasirinkta tema.

Jamaika yra sala šalis, esanti Karibų jūroje, sudaryta trečia pagal dydį sala Didžiosios Antilų salų.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Finansai Jamaikoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Finansai, Jamaika

University College Of The Caribbean

Šis laipsnis yra skirtas suteikti studentams su tuo, kaip finansiniai tarpininkai ir įstaigų veikia supratimą, ir struktūra, ir finansų rinkų veikimą. ... [+]

Mokslo Bakalauro, bankininkystė ir finansai (Londono universitetas) Šis laipsnis yra skirtas suteikti studentams su tuo, kaip finansiniai tarpininkai ir įstaigų veikia supratimo ir struktūros ir finansų rinkų veikimui; finansinio turto ir kodėl ir kaip korporacijos pasirinkti ir išduoda įvairių rūšių turto kainos.

[-]
Jamaika Kingston
Susisiekti su mokykla
Dieninės
Ištęstinės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba