Filter
Tikslieji mokslai
Pietų Amerika

Palyginti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Finansai - Pietų Amerika - 2019

Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis (BSc) - tai pirmosios akademinės pakopos studijos, kurios paprastai užtrunka nuo trejų iki penkerių metų.  Šio tipo studijų programos yra kuriamos taip, kad studentus paruoštų tolimesnėms magistro studijoms arba profesinės karjeros pradžiai.

Finansų studentai išsamiai nagrinėja įvairius pinigų srautų valdymo niuansus. Priklausomai nuo jų poreikių bei interesų jie gali rinktis investicijų, bankininkystės, asmeninių finansų vadybos ar finansų apskaitos studijų specialybes. Tad daugybė viso pasaulio aukštųjų mokyklų studentams gali pasiūlyti įvairias finansų specialybes, o taip pat ir bendras su finansais susijusias studijų programas, kurias pasirinkę studentai įgyja gana visapusišką išsilavinimą, jų pasirinkta tema.

Iš Pietų Amerikos tautų pasiūlyti galingą patirtį turtingas atskirti architektūros stilius maisto ruošimui, keramikos, ir šokiai. Su praeitį įmerkta tautosakoje, studijuojantis Pietų Amerikoje leis jums mėgautis kultūra, kurios vyravo amžiaus.

Peržiūrėti visas tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Finansai - Pietų Amerika - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Finansai, Pietų Amerika

Laipsniai
Vieta
Pietų Amerika
Studijų tipas
Tempas
Kitos šios studijų srities programos:
University of Guyana

Bakalauras (finansai) ... [+]

Patekimo reikalavimai

apibūdinimas

Bet kokia kvalifikacija, kurią universitetas laiko lygiaverčiu bet kuriai iš aukščiau išvardytų.Baigę studentai (26 m. Ir vyresni), plius keturi (4) dalykai CXC / CSEC / GCE "O" lygyje, patikima darbo patirtis kartu su University of Guyana įžanginio egzamino (UGEE) leidimu.Laipsnis iš University of Guyana ar jo atitikmuo iš pripažintos vidurinės mokyklos.University of Guyana diplomas, kurio GPA yra ne mažesnis kaip 2,0 arba lygiavertis iš bet kurios kitos pripažintos aukštesniojo lygio institucijos.Ne mažiau kaip penki (5) dalykai CXC / CSEC (bendrieji įgūdžiai), I, II ar III klases (III laipsnis nuo 1998 m.) / Penki (5) praleid... [-]
Gajana Georgetown
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba