Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Fotografija

Mokslo, ar bakalauras bakalauras, suteikiamas po tris, prie penkerių metų studijų kursą. Kaip vieną iš pasaulio populiariausių bakalauro švietimo galimybes, šis laipsnis siūlo platų konkurencinių pranašumų ir gali būti pasiūlyta bet daugelyje skirtingų sričių vienas.

Kas yra bakalauras fotografija? Ši programa yra skirta išmokyti studentus bendruosius principus fotografijos, taip pat konkrečius techninius įgūdžius. Studentai mokysis dalykų, pavyzdžiui, istorijos fotografijos, vaizdo pasakojimas, estetika, dizainas, ir ryšių. Taip pat bus galimybės statyti techninių įgūdžių, kaip antai šviesos manipuliacijos, įrangos naudojimo, Tamsus kambarys metodus, nuotraukų redagavimo, sudėtį, skaitmeninės vaizdavimo, ir tradicinės kino fotografija.

Tarp daugelio privalumų atsižvelgiant bakalauro fotografijoje yra padidėjęs supratimas fotografijos principus, taip pat pagerino nuotraukų atsižvelgiant gebėjimas.Studentai taip pat galės statyti svarbius "minkštųjų įgūdžių", pavyzdžiui, problemų sprendimo, kritinio mąstymo ir komunikacijos. Be to, kolegija laipsnis siūlo svarbų konkurencinį pranašumą vis labiau globalizuotame darbo rinkoje.

Užsidirbti laipsnį fotografijos plačiai gali skirtis nuo mokyklos į mokyklą išlaidas, programa programuoti ir studentas studentas. Štai kodėl tai yra gyvybiškai svarbu, kad būsimi studentai padaryti savo mokslinių tyrimų ir sužinoti apie institucijų jie yra suinteresuoti dalyvauti. Finansinis suderinamumas labai svarbus.

Yra daug karjeros, kuri gali būti vykdoma su fotografijoje laipsnį. Vienas iš Akivaizdžiausias yra meninė fotografija, fotografuoti, kaip meninės išraiškos forma. Studentai taip pat gali būti suteikta galimybė rasti darbą, kaip portretas, vestuvės, ar renginio fotografai, fotografuojant žmones ir svarbius gyvenimo įvykius, arba jie gali siekti karjeros fotožurnalistikos, reklamos ar grafinis dizainas.Studentai gali net siekti karjeros mokymo fotografija.

Jei norėtumėte uždirbti bakalauro fotografijoje, tada yra jūsų paiešką šiandien. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Fotografija

Northern Arizona University

Ši mokslo bakalauras Fotografija suteiks patirties, mokymo ir teorijos skaitmeninės fotografijos technikų, taip pat galimybę studentams plėtoti savo kūrybinį akis. ... [+]

Laisvi Dėmesys sritys:

Lauko Fotografija - Išskirta Studija Fotografija - Išskirta

Ši mokslo bakalauras Fotografija suteiks patirties, mokymo ir teorijos skaitmeninės fotografijos technikų, taip pat galimybę studentams plėtoti savo kūrybinį akis. Kursinių apima studiją ir vietą fotografija, kad kompiuteris vaizdo koregavimo naudojimo, darbo su šviesa ir valdyti darbo procesą. Be to, pagrindinės komunikacijos kursai suteikia esminius įgūdžius raštu, kritinio mąstymo ir komunikacijos. Studentai, kurie siekia šio laipsnio turės galimybę dalyvauti rinkimo vietoje ir bus reikalaujama pateikti vyresnysis portfelio projektą.

Ką aš galiu padaryti su bakalauro, fotografijos? ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Vėliavos štabas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba