close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visus tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Fotografija

Mokslo, ar bakalauras bakalauras, suteikiamas po tris, prie penkerių metų studijų kursą. Kaip vieną iš pasaulio populiariausių bakalauro švietimo galimybes, šis laipsnis siūlo platų konkurencinių pranašumų ir gali būti pasiūlyta bet daugelyje skirtingų sričių vienas. Kas yra bakalauras fotografija? Ši programa yra skirta išmokyti studentus bendruosius principus fotografijos,… Skaityti daugiau

Mokslo, ar bakalauras bakalauras, suteikiamas po tris, prie penkerių metų studijų kursą. Kaip vieną iš pasaulio populiariausių bakalauro švietimo galimybes, šis laipsnis siūlo platų konkurencinių pranašumų ir gali būti pasiūlyta bet daugelyje skirtingų sričių vienas.

Kas yra bakalauras fotografija? Ši programa yra skirta išmokyti studentus bendruosius principus fotografijos, taip pat konkrečius techninius įgūdžius. Studentai mokysis dalykų, pavyzdžiui, istorijos fotografijos, vaizdo pasakojimas, estetika, dizainas, ir ryšių. Taip pat bus galimybės statyti techninių įgūdžių, kaip antai šviesos manipuliacijos, įrangos naudojimo, Tamsus kambarys metodus, nuotraukų redagavimo, sudėtį, skaitmeninės vaizdavimo, ir tradicinės kino fotografija.

Tarp daugelio privalumų atsižvelgiant bakalauro fotografijoje yra padidėjęs supratimas fotografijos principus, taip pat pagerino nuotraukų atsižvelgiant gebėjimas.Studentai taip pat galės statyti svarbius "minkštųjų įgūdžių", pavyzdžiui, problemų sprendimo, kritinio mąstymo ir komunikacijos. Be to, kolegija laipsnis siūlo svarbų konkurencinį pranašumą vis labiau globalizuotame darbo rinkoje.

Užsidirbti laipsnį fotografijos plačiai gali skirtis nuo mokyklos į mokyklą išlaidas, programa programuoti ir studentas studentas. Štai kodėl tai yra gyvybiškai svarbu, kad būsimi studentai padaryti savo mokslinių tyrimų ir sužinoti apie institucijų jie yra suinteresuoti dalyvauti. Finansinis suderinamumas labai svarbus.

Yra daug karjeros, kuri gali būti vykdoma su fotografijoje laipsnį. Vienas iš Akivaizdžiausias yra meninė fotografija, fotografuoti, kaip meninės išraiškos forma. Studentai taip pat gali būti suteikta galimybė rasti darbą, kaip portretas, vestuvės, ar renginio fotografai, fotografuojant žmones ir svarbius gyvenimo įvykius, arba jie gali siekti karjeros fotožurnalistikos, reklamos ar grafinis dizainas.Studentai gali net siekti karjeros mokymo fotografija.

Jei norėtumėte uždirbti bakalauro fotografijoje, tada yra jūsų paiešką šiandien. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Northern Arizona University
Flagstaff, Jungtinės Amerikos Valstijos

Ši mokslo bakalauras Fotografija suteiks patirties, mokymo ir teorijos skaitmeninės fotografijos technikų, taip pat galimybę studentams plėtoti savo kūrybinį akis.

Ši mokslo bakalauras Fotografija suteiks patirties, mokymo ir teorijos skaitmeninės fotografijos technikų, taip pat galimybę studentams plėtoti savo kūrybinį akis. -
BSc
Dieninės
4 metai
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia