Filter
Tikslieji mokslai
Jungtiniai Arabų Emyratai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Gamtos mokslai Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2019/2020

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės programos, kurios paprastai trunka nuo trejų iki penkerių metų.  Įstoję į vieną iš šio tipo studijų programų, studentai paprastai turi išlaikyti privalomųjų dalykų egzaminus bei gali rinktis ir laisvai pasirenkamus studijų dalykus, ir taip įgyti gana personalizuotą išsilavinimą.

Natūraliųjų mokslų studijas pasirinkę studentai turi geras galimybes iš arti susipažinti su įvairiomis šių mokslų sritimis ir aiškintis kaip įvairūs mokslinių tyrimų metodai gali būti pritaikomi gamtos reiškinių bei fenomenų stebėjimui, prognozei bei analizei. Tad priklausomai nuo studentų interesų, jie gali rinktis tokias studijų programas kaip astronomija, fizika, biologija, ekologija ar chemija.

Jungtiniai Arabų Emyratai, kartais tiesiog vadinamas Emyratai arba Jungtiniai Arabų Emiratai, yra arabų šalis į Arabijos pusiasalyje ant Persijos įlankos pietryčiuose, ribojasi Omanas į rytus ir Saudo Arabijos į pietus, taip pat pasidalinti jūros sieną su Kataro ir Iranas.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Gamtos mokslai Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Gamtos mokslai, Jungtiniai Arabų Emyratai

Kitos šios studijų srities programos:
American University of Sharjah

Daugelyje sričių - įskaitant, bet neapsiribojant, inžinerijos, verslo, mokslo ir architektūra - matematikos suteikia tiek galingą bazę supratimo, taip pat priemones, būti ... [+]

Daugelyje sričių - įskaitant, bet neapsiribojant, inžinerijos, verslo, mokslo ir architektūra - matematikos suteikia tiek galingą bazę supratimo, taip pat priemones, būtinas studijų, mokslinių tyrimų ir plėtros. Matematika yra svarbu suprasti mūsų greitai besikeičiančiame technologiškai pagrįstas pasaulį.

Mūsų absolventai jau išmoko kritiškai mąstyti ir kūrybiškai - įgūdžių, reikalingų pasaulyje, kuri reikalauja naujų idėjų ir naujų požiūrių. Mūsų absolventai bus greitai ir lengvai tilptų į platų įsteigtų ir paleidimo įmonių.

Baigęs, mūsų studentai galės:

suprasti įvairių sričių matematikos, pavyzdžiui, analizės, a... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University of Sharjah

Mūsų Topnotch programa suteikia studentams įdomų masyvas intelektinės nuotykius ir sukuria savo techninius ir problemų sprendimo įgūdžius. Mūsų studentai naudoja mokslinį ... [+]

Chemija yra centrinis mokslas dalyvauja beveik viską, kad mes liesti. Mūsų Topnotch programa suteikia studentams įdomų masyvas intelektinės nuotykius ir sukuria savo techninius ir problemų sprendimo įgūdžius. Mūsų studentai naudoja mokslinį metodą studijuoti sudėtis ir savybės visų reikalas. Tiria pagrindinius procesus pertvarkymo medžiagų atomų gaminti naujus produktus.

Gyvybinius procesus visuose organizmuose įtraukti cheminių ir mūsų studentai turi galimybę žaisti pagrindinius vaidmenis tokių įdomių ir svarbių sričių, kaip medicina, biochemija ir genų inžinerijos plėtrą. Kitose srityse, chemija yra būtinas besivystančių sričių nanotechnologijų ir aplinkos apsauga.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University of Sharjah

Studentai mūsų bakalauras Biologijos mokslų programos gauti plataus masto, griežtą išsilavinimą daugelyje sričių biologijos, kurie yra vis svarbi ir aktuali mūsų pasaulyj ... [+]

Į mokslo pažangą pateikė mums precedento neturinčias galimybes suprasti gyvenimą mikroskopinio ir atominiame lygmenyje ir padėjo mums suprasti tiek mikroskopinis ir makroskopinį lygį mūsų pasaulyje ir kaip mes jį įtakoti.

Studentai mūsų Bakalauras Biologijos mokslų programos gauti plataus masto, griežtą išsilavinimą daugelyje sričių biologijos, kurie yra vis svarbi ir aktuali mūsų pasaulyje. Tai apima aplinkos biologija ir apsaugą, ekosistemų valdymą ir rūšių išsaugojimą, fiziologijos, mikrobiologijos, molekulinės biologijos, genetikos, sveikatos tyrimus, imunologija ir mokymą.

Mūsų programa siekiama apimti geriausias iš teorinės, taip pat praktinių užsiėmimų. Juo siekiama:... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Sharjah
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba