Filter
Tikslieji mokslai
Meksika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Gamtos mokslai Meksikoje - 2019/2020

Viso pasaulio studentai kasmet itin dažnai renkasi tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas.  Tai - vienas iš populiariausių akademinių laipsnių, kurį pasirinkę studentai turi itin geras galimybes įgyti konkurencinio pranašumo, kuris gali itin pasitarnauti tęsiant studijas arba pradedant savo profesinę karjerą.  

Natūraliųjų mokslų studijas pasirinkę studentai turi geras galimybes iš arti susipažinti su įvairiomis šių mokslų sritimis ir aiškintis kaip įvairūs mokslinių tyrimų metodai gali būti pritaikomi gamtos reiškinių bei fenomenų stebėjimui, prognozei bei analizei. Tad priklausomai nuo studentų interesų, jie gali rinktis tokias studijų programas kaip astronomija, fizika, biologija, ekologija ar chemija.

Meksika yra viena iš populiariausių turistinių šalių planetoje. Šalis turi tiek atogrąžų ir vidutinio klimato zonų suteikiant studentams geriausią laiką čia. Jei norite studijuoti savo kursą Nacionalinėje autonominio universiteto Meksikos, jis bus puikus gyvenimas su daug pramogų šalyje taip pat.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Gamtos mokslai Meksikoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Gamtos mokslai, Meksika

A-STATE Queretaro

Ši programa tarnauja studentai, norintis įgyti platų fone biologija, botanika, aplinkos biologijos, zoologijos, ar laukinės gamtos ekologijos ir valdymą. Šis preparatas a ... [+]

Ši programa tarnauja studentai, norintis įgyti platų fone biologija, botanika, aplinkos biologijos, zoologijos, ar laukinės gamtos ekologijos ir valdymą. Šis preparatas atitinka studentus profesinės darbo sveikatos priežiūros profesijoms, mokymo, mokslinių tyrimų, pramonės, ar studijuojant.

Reikalavimai kursų

Reikalinga Bendrojo lavinimo

Skambučių Taškų Kursas Darbo laikas LIT 1003 Sudėtis aš 3 LIT 1013 Sudėtis II 3 LIT 2013 Pasaulio literatūra nuo 1660 3 KOM 1203 žodinis bendravimas 3 ART 2503 Dailės Vaizdinė 3 hist 2773 POSC 2103 JAV istoriją nuo 1876 ARBA Įvadas į JAV Vyriausybės 3 CHEM 1023, 1011 Bendroji c... [-]
Meksika Santiago de Querétaro
Liepa 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
A-STATE Queretaro

... [+]

Universitetas Fizika Aš [-]
Meksika Santiago de Querétaro
Liepa 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba