Filter
Tikslieji mokslai
Palestinos valstybė Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Gamtos mokslai Palestiniečių Teritorijoje - 2019/2020

Viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos studentams gali pasiūlyti įvairiausias tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas. Šio tipo studijų programos, kurios vidutiniškai trunka nuo trejų iki penkerių metų, yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus tolimesnėms studijoms arba darbo jų pasirinktoje srityje pradžiai.

Natūraliųjų mokslų studijas pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja, kaip įvairūs moksliniai metodai gali būti pritaikomi analizuojant įvairiausius gamtos reiškinius bei fenomenus. Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis iš įvairiausių studijų specialybių, pavyzdžiui, susijusių su geologija, fizika ar chemija.

Iš aukštųjų mokyklų skaičius, atsirado pastaraisiais metais visoje palestiniečių teritorijose ir Gazos ruože. Nors jaunas, šie įrenginiai gali pasiūlyti įvairiausių programų vietos ir užsienio studentams.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Gamtos mokslai Palestiniečių Teritorijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Gamtos mokslai, Palestinos valstybė

Palestine Polytechnic University

Mokslo programos bakalauras chemija yra prieinama studentams, kurie ketina tęsti studijas, vidurinės mokyklos mokymo, arba profesinę karjerą chemijos, farmacijos, biotech ... [+]

Chemija yra vienas iš dabartinės technologijų revoliucija priešakyje srityse ir, kaip tokia, ji vaidina svarbų vaidmenį sprendžiant daugelį problemų, su kuriomis susiduria šiandienos visuomenė. Chemikai dirbti visose gyvų aspektus, įskaitant naujų vaistų kūrimui gydant tokias ligas, kaip vėžys, geresnių metodų, skirtų maisto, drabužių ir prieglaudų gamybos kūrimą, ir ekologiškų energijos šaltinių atradimas. Jie taip pat sprendžiant tokias problemas kaip rūgštūs lietūs, ozono sluoksnio bei klimato kaitos.

Mokslo programos bakalauras chemija yra prieinama studentams, kurie ketina tęsti studijas, vidurinės mokyklos mokymo, arba profesinę karjerą chemijos, farmacijos, biotechnologijų ar susijusią pramonę. Programos suteikti tvirtą pagrindą šiuolaikinės sričių chemija pabrėžiant hands-on laboratorinius darbus. Jos taip pat suteikia už išskirtinai talentingų studentų galimybę atlikti nepriklausomus mokslinius tyrimus pagal fakulteto gaires. Programa taip pat rengia studentus tolesnę švietimo sveikatos, aplinkos mokslų ir biotechnologijos.... [-]

Palestinos valstybė Hebron
Rugpjūtis 2020
Anglų,Arabic (Jordan)
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba