Filter
Tikslieji mokslai
Rumunija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Gamtos mokslai Rumunijoje - 2019/2020

Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis (BSc) - tai pirmosios akademinės pakopos studijos, kurios paprastai užtrunka nuo trejų iki penkerių metų.  Šio tipo studijų programos yra kuriamos taip, kad studentus paruoštų tolimesnėms magistro studijoms arba profesinės karjeros pradžiai.

Natūralieji mokslai - tai studijų sritis susijusi su natūraliųjų fenomenų stebėjimu, analize, suvokimu bei prognoze. Ši studijų sritis yra ypatingai plati, tad į ją gali būti įtraukiamos tokios akademinės disciplinos kaip biologija, fizika, chemija, taip pat geologija ar netgi astronomija.

Rumunijos universitetų kvalifikacija labai vertinami ir pripažįstami Europoje ir už jos ribų, mažiausias mokestis už mokslą ir pragyvenimo lygis Europoje. Rumunai seną ir turtingą istoriją, ypač sostinėje Bukarešte su 2 milijonai žmonių. Tarptautinė studentų, norinčių studijuoti Rumunijoje gali kreiptis arba į Švietimo ir mokslo ministerijos arba pasirinkto Rumunijos universitete, siekiant gauti patvirtinimo pažymėjimą.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Gamtos mokslai Rumunijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Gamtos mokslai, Rumunija

University Babes-Bolyai

Ekspertizė chemijos daugelyje laboratorijų analizės ir kokybės kontrolės, susijusios su pramonės, medicinos, aplinkos apsaugos agentūrų ir kitų laukų. ... [+]

Chemijos bakalauras

&nbsp

Ekspertizė chemijos daugelyje laboratorijų analizės ir kokybės kontrolės, susijusios su pramonės, medicinos, aplinkos apsaugos agentūrų ir kitų laukų.

&nbsp

&nbsp

Tyrimo aprašymas

Žinios ir įgūdžiai chemijos srityje analitinis, neorganinės, organinės, fizinės chemijos ir biochemijos, cheminės technologijos).

&nbsp

&nbsp

Programos tikslai

Rengti specialistus, chemijos. Siekiant užtikrinti suderinamumą su Europos Sąjungos kokybės standartus chemijos absolventų šios vietos programą; Parengti chemikus, galinčius tapti potencialiais tyrėjų ir dėstytojų, mokslo įstaigų. ... [-]
Rumunija Cluj-Napoca
Rugsėjis 2019
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Babes-Bolyai

Ši programa leidžia studentams įgyti pagrindinių žinių ir įgūdžių sintetinių organinių junginių chemijos ir chemijos inžinerijos srityje. ... [+]

Chemija ir inžinerija apie organines medžiagas Petrochemistry and Karbochemistry

Ši programa leidžia studentams įgyti pagrindinių žinių ir įgūdžių sintetinių organinių junginių chemijos ir chemijos inžinerijos srityje.

Programos tikslai

Programa numato mokymo apie teorinę ir taikomąją chemiją, susijusią su pramoniniais procesais.

Specializacija / kompetencijos sritis

Šios programos mokymo programa užtikrina pagrindinį mokymą labai praktiškai svarbioje srityje , chemijos pramonėje, gaminančioje organinius junginius, dažniausiai naudojamus kaip dažikliai, pesticidai, vaistiniai preparatai, kosmetika ir kt. Ekspertizė organinės chemijos srityje taip pat reikalinga daugelyje chemijos pramonės, cheminių laboratorijų ir cheminių įrenginių kokybės kontrolės laboratorijų.... [-]

Rumunija Cluj-Napoca
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba