Filter
Tikslieji mokslai
Suomija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Gamtos mokslai Suomijoje - 2019/2020

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės programos, kurios paprastai trunka nuo trejų iki penkerių metų.  Įstoję į vieną iš šio tipo studijų programų, studentai paprastai turi išlaikyti privalomųjų dalykų egzaminus bei gali rinktis ir laisvai pasirenkamus studijų dalykus, ir taip įgyti gana personalizuotą išsilavinimą.

Natūraliųjų mokslų studijas pasirinkę studentai turi geras galimybes iš arti susipažinti su įvairiomis šių mokslų sritimis ir aiškintis kaip įvairūs mokslinių tyrimų metodai gali būti pritaikomi gamtos reiškinių bei fenomenų stebėjimui, prognozei bei analizei. Tad priklausomai nuo studentų interesų, jie gali rinktis tokias studijų programas kaip astronomija, fizika, biologija, ekologija ar chemija.

Aukštesnio lygio mokslininkai Suomijoje lengvai prieiti prie aukštojo mokslo kursus praktiškai orientuotą aukštesniosiose ar universitetuose. Suomijos kultūra yra lengva išmokti, nes vyriausybė užsibrėžė ministerija, kuri yra atsakinga už stiprinti kultūros, jaunimo politiką, sporto ir tarptautinį bendradarbiavimą.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Gamtos mokslai Suomijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Gamtos mokslai, Suomija

Aalto University

Ar tu esi sužavėtas kvantine fizika? Ar norite kurti realaus pasaulio programas? Ateities Aalto University studijuokite "Quantum Technology"! ... [+]

Tyrimo tikslai

" Quantum Technology" pagrindinė veikla yra kvantavimo revoliucijos, skirtos skaičiavimams, bendravimui, jutikliui ir modeliavimui, priešakyje. Nauji prietaisai bus geresni už dabartines technologijas, išnaudodami kvantinius mechaninius reiškinius. Būsimi kvantiniai kompiuteriai išspręstų problemas, kurių negalima aptikti esama įranga ir algoritmais. Kvantinė komunikacija naudos nepažeistą šifravimo schemą. "Quantum Technology" pagrindinė programa suteikia jums įgūdžių, kad taptumėte pasaulio lyderiu šioje sparčiai besivystančioje pramonėje ir augančiame inžinerijos srityje.

Kvantinė technologija yra daugiadalykti sritis, kuri kerta tradicines ribas tarp nanofizikos, informatikos ir elektrotechnikos.... [-]

Suomija Espoo
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba