close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios Tiksliųjų mokslų bakalauro programos jungtinėse Amerikos Patras Graikija 2021

Viso pasaulio studentai kasmet itin dažnai renkasi tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas.  Tai - vienas iš populiariausių akademinių laipsnių, kurį pasirinkę studentai turi itin geras galimybes įgyti konkurencinio pranašumo, kuris gali itin pasitarnauti tęsiant studijas arba pradedant savo profesinę karjerą.  Graikija oficialiai Graikijos Respublika, arba Hellas, k… Skaityti daugiau

Viso pasaulio studentai kasmet itin dažnai renkasi tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas.  Tai - vienas iš populiariausių akademinių laipsnių, kurį pasirinkę studentai turi itin geras galimybes įgyti konkurencinio pranašumo, kuris gali itin pasitarnauti tęsiant studijas arba pradedant savo profesinę karjerą.  

Graikija oficialiai Graikijos Respublika, arba Hellas, kaip raginama nuo seniausių laikų, yra Pietryčių Europoje šalis. Pagal 2011 surašymą, Graikija 's gyventojų yra maždaug 11 mln.

Patras yra ne tik didžiausia, bet taip pat veikia iš vakarų Graikijos sostinę. Jame gyvena daugiau nei 200.000 gyventojų ir užimtas uosto, kuris sudaro svarbų vaidmenį šalies ekonomikoje. Per jos ribų, jūs rasite keletą aukštąsias mokyklas.

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas jungtinėse Amerikos Patras Graikijoje 2021

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
City Unity College
Atėnai , Graikija +2 Daugiau

City Unity College bendradarbiaudamas su Šveicarijos universitetu, Europos universitetu „EurAka - Switzerland“ siūlo psichologijos bakalauro programą.

City Unity College bendradarbiaudamas su Šveicarijos universitetu, Europos universitetu „EurAka - Switzerland“ siūlo psichologijos bakalauro programą. -
BSc
Graikų
Rgs. 2021
Universiteto miestelis
 
City Unity College
Atėnai , Graikija +2 Daugiau

City Unity College , bendradarbiaudamas su Kardifo Metropolitano universitetu, siūlo kompiuterių bakalauro programą.

City Unity College , bendradarbiaudamas su Kardifo Metropolitano universitetu, siūlo kompiuterių bakalauro programą. -
BSc
Anglų
Rgs. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia