Filter
Tikslieji mokslai
Švedija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Informacinės sistemos Švedijoje - 2019/2020

Viso pasaulio studentai kasmet itin dažnai renkasi tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas.  Tai - vienas iš populiariausių akademinių laipsnių, kurį pasirinkę studentai turi itin geras galimybes įgyti konkurencinio pranašumo, kuris gali itin pasitarnauti tęsiant studijas arba pradedant savo profesinę karjerą.  

Informacinių sistemų studijų programos studentus paruošia gana įvairioms karjeros kryptims. Paprastai į šio tipo studijų programas yra įtraukiamos su rinkodara bei kitomis verslo funkcijomis glaudžiai susijusios disciplinos, o taip pat ir informacinių technologijų akademiniai dalykai.

Švedija (Sverige) yra Šiaurės šalių dydį, su maždaug 9,5 milijono gyventojų. Ji ribojasi su Norvegija ir Suomija yra prijungtas prie Danijos Via Zundo (Öresundsbron) tilto. Švedija turi stiprią tradiciją būti atviras, tačiau atsargus šalis.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Informacinės sistemos Švedijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinės sistemos, Švedija

Karlstad University

Studentai šią programą plėtoti įgūdžius, kad galėtų atlikti įvairias užduotis, pavyzdžiui, pritaikant ir perkant verslo sistemų ... [+]

Bakalauro IT Dizainas: Plati ryšiai bazė

&nbsp

Studentai šią programą plėtoti įgūdžius, kad galėtų atlikti įvairias užduotis, pavyzdžiui, pritaikyti ir pirkti įmonių sistemas ir kurti pažangias programas, kad atitiktų augančią pramonę. Dauguma įmonių šiandien naudoti tam tikras IT sistemų formos. Jų taikymas, plėtra ir integracija, dažnai sudėtingų, sistemoms reikia pagalbos, IT ir dizaino specialistas. IT dizaino programos siūlo lanksčias studijų galimybes. Ši programa siūlo platų mokymo programos pagrindą visiems studentams, kol jie pasirinkti vieną iš trijų didžiųjų: Enterprise Systems ir ekonomika, Programinė įranga Projektavimas arba informacinių sistemų projektavimas. Jei pasirenkate platų mokymo programos bazinį kelią, galite pasirinkti savo specializacijos sritį vėliau. Programos tikslas - suteikti platformą ir naudingas žinias IT srityje ir užimtumo, kuris yra tiek skatinanti, tiek sudėtinga.IT projektavimo programa siūlo puikias galimybes užmegzti ryšius su vietos įmonėmis. Jis rengia IT pramonės ateities. ... [-]

Švedija Karlstadas
Rugsėjis 2020
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba