Filter
Tikslieji mokslai
Saudo Arabija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Informacinės sistemos Saudo Arabijoje - 2019/2020

Viso pasaulio studentai kasmet itin dažnai renkasi tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas.  Tai - vienas iš populiariausių akademinių laipsnių, kurį pasirinkę studentai turi itin geras galimybes įgyti konkurencinio pranašumo, kuris gali itin pasitarnauti tęsiant studijas arba pradedant savo profesinę karjerą.  

Jeigu domitės rinkodara ar kitomis verslo funkcijomis, o taip pat jaučiate potraukį informacinėms technologijoms, siūlytumėme pasidomėti informacinių sistemų studijų programomis. Kadangi į šio tarpdisciplininio tipo studijų programas yra įtraukiamos gana įvairios akademinės disciplinos, šios studijos studentus paruošia įvairioms karjeros kryptims.

Saudo Arabija yra viena iš dviejų išvardintų šalių, jų karališkųjų šeimų, kartu su Jordanijos Hašimitų Karalyste. Yra nemažai darbo vietų emigrantams Saudo Arabija. It 's rekomenduojama išmokti skaityti arabų, pagrindinė tajweed ir kai kuriuos pagrindinius kalbėjimo įgūdžius prieš jums ateiti.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Informacinės sistemos Saudo Arabijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinės sistemos, Saudo Arabija

Kitos šios studijų srities programos:
Dar Al-Hekma University

Mokslo bakalauras informacinių sistemų programoje suteikia studentams žinias, reikalingas naudoti technologijas viešosioms ir privačioms organizacijoms bei organizacijoms ... [+]

Mokslo bakalauras informacinių sistemų programoje suteikia studentams žinias, reikalingas naudoti technologijas viešosioms ir privačioms organizacijoms bei organizacijoms plėtoti verslo sistemas.

Programos charakteristikos:

Tyrimo trukmė yra ketveri metai, suskirstyti į aštuonis semestrus, iš viso 136 studijų valandos.Programa atitinka vietos ir pasaulio darbo rinkos poreikius.Programa atitinka Tarptautinės akademinės akreditacijos tarybos inžinerijos ir technologijų (ABET) standartus.Takeliai:

Valdyti informacijos saugojimą

Programinės įrangos kūrimas

Programos pranešimasPlėtoti verslo lyderius ir lyderius, turinčius žinių ir techninių įgūd... [-]
Saudo Arabija Džida
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba