BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti 5 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Jūrų ir pakrančių valdymo studijos

Bakalauro laipsnis yra pirmasis žingsnis į tam tikrą mokslų karjerą. Studentai, kurie uždirba bakalauro laipsnį gali dirbti jų interesų srityse arba kreiptis į aukštosios mokyklos padidinti savo uždarbio potencialą ir pagerinti galimybes jų karjeros pasirinko.

Kas yra pakrančių ir jūrų valdymo bakalauras? Pakrančių ir jūrų valdymo yra įvairi lauko ir švietimo programas šioje srityje atspindi interesų spektrą. Laivininkystės įmonės, kurios naudoja uostus, inžinierių, kurie plečiame pakrantes ir aplinkos mokslininkus, stebėti žmogaus vystymosi poveikį vandens kelių yra tik iš specialistų, kurių darbas turi įtakos pakrančių ir jūrų vandenys kelias. Bakalauro studijų programos pakrančių ir jūrų valdymo pažvelgti į daugelio naudojimo sąveika ir reikalauja žmonės įdėti priekrantės ir jūrų išteklių. Daugelis programų sutelkti dėmesį į ilgalaikį tvarų naudojimą pakrančių ir jūrų aplinkoje.

Beveik pusė pasaulio gyventojų gyvena netoli pakrantes ir priklauso nuo jūros už gyvenimo. Pakrančių ir jūrų valdymo laipsnį moko gyvenimo įgūdžių, kaip antai ieško kritiškai klausimais, kurie kyla iš prieštaringų poreikius ir rasti strategijas suderinti skirtingus skambučių dėl išteklių naudojimo. Be to, tie, su bakalauro laipsnį paprastai lengviau laiko susirasti darbą ir uždirbti daugiau nei tie, be laipsnio arba mažesniu laipsniu.

Lankyti pakrantės ir jūrų valdymo programos išlaidų svyruoja tarp mokyklų. Spręsdamas dėl programos vertę, studentai turėtų apsvarstyti konkrečius jų tikslus prieš galimybėmis kiekviena mokykla siūlo dirbti į konkrečias interesų srityse pakrančių ir jūrų valdymo.

Suinteresuotųjų šalių jūrų išteklių naudojimo įvairovė daro pakrančių ir jūrų valdymo bakalauro puikus išeities taškas karjeros numerį.Vyriausybinės agentūros, įmonės ir ne pelno organizacijos visi reikalingi žmonės su klausimais aplinkinių bendrai naudoti jūrų ir pakrančių vandenimis supratimą.

Kaip pasaulio gyventojų ir toliau auga ir ant vandenyno išteklių padidinimas, mąstantis valdymo pakrančių ir jūros išteklių poreikiai bus toliau vaidina svarbų vaidmenį įmonių, vyriausybių ir privačių piliečių. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

5 Rezultatai Jūrų ir pakrančių valdymo studijos Filter

Laivybos ir uostų inžinerijos bakalauras (specializacija - Jūrų transporto logistika; Laivyno architektūra ir laivų statyba)

Klaipeda University
BSc
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Laivybos ir uostų inžinerijos absolventai yra puikūs specialistai, kurie gerai išmano transporto ir jūrų uostų inžineriją ir geba naudotis naujausiomis kompiuterizuotomis info ...

Skaityti daugiau

BS jūrų mokslo

University of Hawaii, Hilo
BSc
24 Rgp. 2020
<
Dieninės
<
4 metai
01 Bir. 2020
Anglų
Universiteto miestelis

Jūrų Mokslas yra gerai suapvalinti ir tarpdisciplininis programa, kuri buvo kruopščiai sukurta siekiant visapusiškai pasinaudoti unikalia įvairove jūrų aplinkoje turimų tyrimo ...

Skaityti daugiau

Bakalauro jūrų mokslo (BS)

Inter American University of Puerto Rico
BSc
<
Dieninės
<
4 metai
Ispanų
Universiteto miestelis

Mokslo bakalauras jūrų mokslų pristato tarpdisciplininį mokymo programą, kuri veikia besivystančių mokinių žinias, įgūdžius ir pagrindines nuostatas jūrų mokslai, o šių taikym ...

Skaityti daugiau

Mokslo Bakalauro biologijos (pakrantės ekologija ir apsauga)

University of South Carolina Beaufort
BSc
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Mokslo bakalauras Biologijos su koncentracija pakrančių ekologijos ir išsaugojimo tarnauja kvalifikuotų pakrančių mokslininkų žinių ir įgūdžių, reikalingų spręsti specifines p ...

Skaityti daugiau

Bakalauras vandens išteklių ir geografinės aplinkos mokslų

American University Of Technology
BSc
Spal. 2020
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Vandens išteklių ir geo-Aplinkos mokslų programa yra pirmasis ir šiuo metu vienintelis bakalauro pagrindinis siūlomi Libane.

Skaityti daugiau