BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti 5 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Jūrų ir pakrančių valdymo studijos

Bakalauro laipsnis yra pirmasis žingsnis į tam tikrą mokslų karjerą. Studentai, kurie uždirba bakalauro laipsnį gali dirbti jų interesų srityse arba kreiptis į aukštosios mokyklos padidinti savo uždarbio potencialą ir pagerinti galimybes jų karjeros pasirinko.

Kas yra pakrančių ir jūrų valdymo bakalauras? Pakrančių ir jūrų valdymo yra įvairi lauko ir švietimo programas šioje srityje atspindi interesų spektrą. Laivininkystės įmonės, kurios naudoja uostus, inžinierių, kurie plečiame pakrantes ir aplinkos mokslininkus, stebėti žmogaus vystymosi poveikį vandens kelių yra tik iš specialistų, kurių darbas turi įtakos pakrančių ir jūrų vandenys kelias. Bakalauro studijų programos pakrančių ir jūrų valdymo pažvelgti į daugelio naudojimo sąveika ir reikalauja žmonės įdėti priekrantės ir jūrų išteklių. Daugelis programų sutelkti dėmesį į ilgalaikį tvarų naudojimą pakrančių ir jūrų aplinkoje.

Beveik pusė pasaulio gyventojų gyvena netoli pakrantes ir priklauso nuo jūros už gyvenimo. Pakrančių ir jūrų valdymo laipsnį moko gyvenimo įgūdžių, kaip antai ieško kritiškai klausimais, kurie kyla iš prieštaringų poreikius ir rasti strategijas suderinti skirtingus skambučių dėl išteklių naudojimo. Be to, tie, su bakalauro laipsnį paprastai lengviau laiko susirasti darbą ir uždirbti daugiau nei tie, be laipsnio arba mažesniu laipsniu.

Lankyti pakrantės ir jūrų valdymo programos išlaidų svyruoja tarp mokyklų. Spręsdamas dėl programos vertę, studentai turėtų apsvarstyti konkrečius jų tikslus prieš galimybėmis kiekviena mokykla siūlo dirbti į konkrečias interesų srityse pakrančių ir jūrų valdymo.

Suinteresuotųjų šalių jūrų išteklių naudojimo įvairovė daro pakrančių ir jūrų valdymo bakalauro puikus išeities taškas karjeros numerį.Vyriausybinės agentūros, įmonės ir ne pelno organizacijos visi reikalingi žmonės su klausimais aplinkinių bendrai naudoti jūrų ir pakrančių vandenimis supratimą.

Kaip pasaulio gyventojų ir toliau auga ir ant vandenyno išteklių padidinimas, mąstantis valdymo pakrančių ir jūros išteklių poreikiai bus toliau vaidina svarbų vaidmenį įmonių, vyriausybių ir privačių piliečių. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

5 Rezultatai Jūrų ir pakrančių valdymo studijos Filter

Bakalauras vandens išteklių ir geografinės aplinkos mokslų

American University Of Technology
Universiteto miestelis Dieninės Spalis 2019 Libanas Libanas internete

Vandens išteklių ir geo-Aplinkos mokslų programa yra pirmasis ir šiuo metu vienintelis bakalauro pagrindinis siūlomi Libane.

Bakalauro jūrų mokslo (BS)

Inter American University of Puerto Rico
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Puerto Rikas Bayamón

Mokslo bakalauras jūrų mokslų pristato tarpdisciplininį mokymo programą, kuri veikia besivystančių mokinių žinias, įgūdžius ir pagrindines nuostatas jūrų mokslai, o šių taikymas aplinkos mokslinių tyrimų, į jūrų išteklių valdymą, atsakingai naudotis iš jų, o iš jūrų ir pakrančių ekosistemoms saugoti.

Mokslo Bakalauro biologijos (pakrantės ekologija ir apsauga)

University of South Carolina Beaufort
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Beaufortas Bluffton Hilton Head sala + 2 daugiau

Mokslo bakalauras Biologijos su koncentracija pakrančių ekologijos ir išsaugojimo tarnauja kvalifikuotų pakrančių mokslininkų žinių ir įgūdžių, reikalingų spręsti specifines problemas, su kuriomis susiduria pakrančių ekosistemas poreikį.

BS jūrų mokslo

University of Hawaii, Hilo
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugpjūtis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Hilo

Jūrų Mokslas yra gerai suapvalinti ir tarpdisciplininis programa, kuri buvo kruopščiai sukurta siekiant visapusiškai pasinaudoti unikalia įvairove jūrų aplinkoje turimų tyrimo aplink Havajai saloje.

Jūrų ir uostų inžinerijos bakalauras (specializacijos - jūrų uostų inžinerija; jūrų transporto logistika; laivyno architektūra ir laivų statyba; suskystintų gamtinių dujų inžinerija ir valdymas)

Klaipeda University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Lietuvos Respublika Klaipėda

Jūrų ir uostų inžinerija yra unikali, perspektyvi ir populiari studijų programa. Jos absolventai yra puikūs specialistai, gerai išmanantys transporto ir jūrų uostų inžineriją ir sugebantys naudotis naujausiomis kompiuterizuotomis informacinėmis sistemomis. Studentams suteikiamos pažangios teorinės žinios ir praktiniai įgūdžiai; jie turi galimybę tapti naujų technologijų strategais.