Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus 2 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Jūrų vadyba

Paprastai apdovanoti po trejų iki penkerių metų studijų, mokslų bakalauras (BSC) yra bakalauro laipsnį, kuri rengia studentus įvairių vykdyti ir gerai apmokamas karjerą. Laipsnis taip pat paprastai reikalaujama prieš didinant iki studijuojant.

Kas yra jūrų vadybos bakalauras? Studentai, kurie uždirba šį laipsnį paprastai mokosi verslo administravimas ir valdymas konkrečiai susijusios su jūrų pramonėje. Priklausomai nuo programos, kursinių gali apimti logistika, jūrų teisė, jūrų Finansai, transporto planavimas, žalia laivybos, rizikos valdymo, uosto valdymo ir kitose susijusiose srityse. Pasaulyje Pristatymas, pasauliniai uostai, o didžioji jūrų aplinka gali padaryti jūrų valdymas sudėtingas ir naudingas studijų sritis.

Tiriant jūrų valdymą, studentai gali gilinti lyderystės, bendravimo ir kūrybinio mąstymo įgūdžius.Šie įgūdžiai, kurie dažnai labai stengėsi po darbdaviai, gali būti taikoma valdymo galimybes tiek ir už jos ribų apie jūrų transporto sektoriuje.

Galimybė gauti bakalauro laipsnį kaina skiriasi priklausomai nuo programos. Jūrų valdymo programos gali būti pasiūlyta visame pasaulyje, tiek-asmens ir internete. Atsižvelgiant į įvairių variantų, tai geriausia patikrinti su priėmimo biuro sužinoti apie sąnaudų programą.

Karjera jūrų valdymo paprastai platus pasiekti, galimybių sausumoje ir jūroje visame pasaulyje. Su vis labiau globalizuotame pasaulyje, kvalifikuotų jūrų specialistų poreikis ir toliau auga. Be karjeros jūroje, kaip laive pareigūnų, absolventų bakalauro jūrų valdymas taip pat klestėti sausumos karjeros uosto ir terminalų valdymas ir su laivybos įmonių, logistikos paslaugų teikėjams ir draudimo bendrovėms.Viešasis sektorius taip pat dirba absolventai Transportas agentūrų ir jūrų departamentuose direktorių saugos ir atitikties, vadovų laivyno operacijų ir lauko paslaugų atstovai.

Jūrų pramonės paprastai yra pasaulinė darbdavys, o tai reiškia prisijungę programos jūrų valdymo gali būti pasiūlyta visame pasaulyje, siekiant patenkinti pramonės poreikius. Norėdami pradėti, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Jūrų vadyba

University of the South Pacific USP

Ši programa nesilaiko įprastų programos reikalavimus didžiosiomis ir mažosiomis disciplinų, bet vietoj turi nustatytas rinkiniai kursus visoje drausmės ribas. ... [+]

Mokslo bakalauras - Nustatytas programa yra trejų metų programa, kurią sudaro dvidešimt keturis kursus; aštuoni kursai 100-lygio, aštuoni kursai 200-lygio, ir aštuonios kursai 300-lygio.

Bakalauras Jūrų valdymas

Ši programa nesilaiko įprastų programos reikalavimus didžiosiomis ir mažosiomis disciplinų, bet vietoj turi nustatytas rinkiniai kursus visoje drausmės ribas. Šios programos yra siūlomi Jūrų studijų mokykla (SMS), su misija:

Padėti Ramiojo vandenyno salų suprasti, išsaugoti, sukurti, tvarkyti ir naudoti savo gyvenimo ir negyvųjų išteklių sparčiai besikeičiančiame pasaulyje. Pateikite Ramiojo vandenyno salų su kuo daugiau galimybių mokslinių tyrimų, švietimo, mokymo ir užimtumo jūrų sektoriuose. Skatinti bendradarbiavimą per iš Pietų Ramiojo vandenyno universiteto įstaigų, salų tautos, regioninės ir tarptautinės institucijos tvaraus vystymosi jūrų išteklių ... [-]
Fidžis Suva
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Meritus University

Baigę kursą, studentai gauna papildomą profesinio kvalifikacinio egzamino (PQE) apdovanojimą iš Malizijos logistikos ir transporto instituto (CILTM) ir MILT nario pažymėj ... [+]

Meritus University mokslų bakalauro laipsnis ("Hons") jūrų versle yra unikali programa, kuri leidžia mūsų studentams kurti holistinį supratimą apie ekosistemą jūrų versle. Jame daugiausia dėmesio skiriama studento mokymosi rezultatams, o ne tradicinei mokymo ir mokymosi pedagogikai. Mes suteikiame studentams galimybę sužinoti, kaip sėkmingai vadovai išmoko pramonei.

Tyrimo vieta: Pagrindinė Campus, esanti Mid Valley, apsilankymas plūduriuojančioje miestelio vietoje

Iš viso kreditų: 122

Fakultetas: Verslo ir taikomųjų mokslų mokykla

Patekimo reikalavimai:Išbandykite STPM (arba bet kokią lygiavertę kvalifikaciją) su minimaliu C laipsniu bet kuriuose 2 dalykuose; ir Matematikos ir anglų kalbos kursas SPM lygyje arba bet kokios lygiavertės kvalifikacijos; ARBAPraleiskite STAM, turinčią minimalų Jayyid laipsnį, ir išlaikykite SPM bent 5 kreditus bet kuria tema, įskaitant anglų ir matematikos; ARBABet kokia diplomo kvalifikacija (4 lygis, MQF), kurios minimali CGPA yra 2,00 iš 4,00; ARBAImatrikacija / Fondo kvalifikacija (ar bet kokia kvalifikacija), kurios minimali CGPA yra 2,00 iš 4,00; ARBABet kokia lygiavertė kvalifikacija... [-]
Malaizija Kvala Lumpūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba