close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visus 2 tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Jūrų vadyba

Paprastai apdovanoti po trejų iki penkerių metų studijų, mokslų bakalauras (BSC) yra bakalauro laipsnį, kuri rengia studentus įvairių vykdyti ir gerai apmokamas karjerą. Laipsnis taip pat paprastai reikalaujama prieš didinant iki studijuojant. Kas yra jūrų vadybos bakalauras? Studentai, kurie uždirba šį laipsnį paprastai mokosi verslo administravimas ir valdymas konkrečiai susij… Skaityti daugiau

Paprastai apdovanoti po trejų iki penkerių metų studijų, mokslų bakalauras (BSC) yra bakalauro laipsnį, kuri rengia studentus įvairių vykdyti ir gerai apmokamas karjerą. Laipsnis taip pat paprastai reikalaujama prieš didinant iki studijuojant.

Kas yra jūrų vadybos bakalauras? Studentai, kurie uždirba šį laipsnį paprastai mokosi verslo administravimas ir valdymas konkrečiai susijusios su jūrų pramonėje. Priklausomai nuo programos, kursinių gali apimti logistika, jūrų teisė, jūrų Finansai, transporto planavimas, žalia laivybos, rizikos valdymo, uosto valdymo ir kitose susijusiose srityse. Pasaulyje Pristatymas, pasauliniai uostai, o didžioji jūrų aplinka gali padaryti jūrų valdymas sudėtingas ir naudingas studijų sritis.

Tiriant jūrų valdymą, studentai gali gilinti lyderystės, bendravimo ir kūrybinio mąstymo įgūdžius.Šie įgūdžiai, kurie dažnai labai stengėsi po darbdaviai, gali būti taikoma valdymo galimybes tiek ir už jos ribų apie jūrų transporto sektoriuje.

Galimybė gauti bakalauro laipsnį kaina skiriasi priklausomai nuo programos. Jūrų valdymo programos gali būti pasiūlyta visame pasaulyje, tiek-asmens ir internete. Atsižvelgiant į įvairių variantų, tai geriausia patikrinti su priėmimo biuro sužinoti apie sąnaudų programą.

Karjera jūrų valdymo paprastai platus pasiekti, galimybių sausumoje ir jūroje visame pasaulyje. Su vis labiau globalizuotame pasaulyje, kvalifikuotų jūrų specialistų poreikis ir toliau auga. Be karjeros jūroje, kaip laive pareigūnų, absolventų bakalauro jūrų valdymas taip pat klestėti sausumos karjeros uosto ir terminalų valdymas ir su laivybos įmonių, logistikos paslaugų teikėjams ir draudimo bendrovėms.Viešasis sektorius taip pat dirba absolventai Transportas agentūrų ir jūrų departamentuose direktorių saugos ir atitikties, vadovų laivyno operacijų ir lauko paslaugų atstovai.

Jūrų pramonės paprastai yra pasaulinė darbdavys, o tai reiškia prisijungę programos jūrų valdymo gali būti pasiūlyta visame pasaulyje, siekiant patenkinti pramonės poreikius. Norėdami pradėti, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
University of the South Pacific USP
Suva, Fidžis

Ši programa nesilaiko įprastų programos reikalavimus didžiosiomis ir mažosiomis disciplinų, bet vietoj turi nustatytas rinkiniai kursus visoje drausmės ribas.

Ši programa nesilaiko įprastų programos reikalavimus didžiosiomis ir mažosiomis disciplinų, bet vietoj turi nustatytas rinkiniai kursus visoje drausmės ribas. -
BSc
Dieninės
3 metai
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
Meritus University
Kvala Lumpūras, Malaizija

Baigę kursą, studentai gauna papildomą profesinio kvalifikacinio egzamino (PQE) apdovanojimą iš Malizijos logistikos ir transporto instituto (CILTM) ir MILT nario pažymėjimo. ... +

Baigę kursą, studentai gauna papildomą profesinio kvalifikacinio egzamino (PQE) apdovanojimą iš Malizijos logistikos ir transporto instituto (CILTM) ir MILT nario pažymėjimo. -
BSc
Dieninės
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia