BACHELORSTUDIES

Geriausios Tiksliųjų mokslų bakalauro programos jungtinėse Amerikos Boise Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės programos, kurios paprastai trunka nuo trejų iki penkerių metų.  Įstoję į vieną iš šio tipo studijų programų, studentai paprastai turi išlaikyti privalomųjų dalykų egzaminus bei gali rinktis ir laisvai pasirenkamus studijų dalykus, ir taip įgyti gana personalizuotą išsilavinimą.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Boise turi didžiausią populiaciją Idaho narėje. Yra daug techninių mokyklų pasirinkti ir 4 universitetuose, vykdančiuose trejų ar ketverių metų studijų programas.

Rasti tiksliųjų mokslų bakalauro programas jungtinėse Amerikos Boise Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

BIBLIJOS LITERATŪRA

Boise Bible College
BSc
Rgs. 2021
Anglų

„Biblijos literatūros“ programa padeda studentams suprasti, kad pasauliui reikia daugiau žmonių, kurie myli Dievo mylimus žmones ir kurie juos pakankamai myli, kad galėtų inte ...

Skaityti daugiau

KRIKŠČIŲ PSICHOLOGIJA

Boise Bible College
BSc
Rgs. 2021
Anglų

Krikščioniškos psichologijos programos studentai mokosi persipinti Biblijos tiesą ir psichologijos sampratas, kad gautų aiškesnį žmonijos vaizdą.

Skaityti daugiau