Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Kalbų studijos

Kalba yra bendra gija, jungianti tautas iš visų kultūrinių sluoksnių. Gebėti interpretuoti ir kalbėti kitą kalbą reiškia turėti gebėjimą mąstyti ir jaustis visiškai naujoje šviesoje. Ne tik mokslo bakalauras Kalbos įtraukti intensyvų tyrimą kita kalba, bet ji skatina mokinį, siekiant nustatyti su nauja kultūra.

Kas yra bakalauras kalbomis? Pelningiausi mokslų bakalauro Kalbos yra vienas iš pirmųjų žingsnių rengiant daug žadančią ateitį daugelyje pramonės šakų. Nesvarbu, ar jūs norite būti gydytojas, Vyriausybės atstovas arba tarptautiniu verslu, tai yra labai svarbu turėti kalbomis fone.

Studentai, kurie nori tęsti savo išsilavinimą ir padidinti jų galimybes įsidarbinti, galbūt norėsite apsvarstyti užsidirbti savo bakalauro laipsnį. Kalbų programos bakalauro leidžia mokiniams tyrinėti užsienio kalbą ir tapti panardinami į kitą kultūrą.Absolventai kalbos programa gali taikyti savo žinias įvairių karjeros įvairiose srityse ir dažnai kompensuojamas didesniu mokesčio tarifu, nes jų Daugiakalbiams sugebėjimus.

Iš bakalauro kaina Kalbos skiriasi drastiškai priklausomai nuo mokyklos studentas pasirenka dalyvauti. Studijų išlaidos taip pat bus pakeisti iš šalies į šalį. Daugelis mokyklų siūlo išskirtines finansinės paramos programas, kurios padės studentams padengti išlaidoms.

Mokslų bakalauro Kalbos gali atverti duris į galimų darbo vietų, įskaitant raštu, užsienio kalbų mokytojų bei vertėjų žodžiu. Tie, kurie nori sujungti savo tyrimą kalba ir su kito pagrindinio lauko, pavyzdžiui, medicinos mokslo ar tarptautinio verslo, ir toliau galima tapti lyderiais savo pramonės.Išplėstinė karjeros užsienio paslaugų, bankininkystės, vyriausybės agentūros, turizmo ir importo-eksporto verslo, taip pat studentams, turintiems bakalauro laipsnį arba patyrusiems magistro arba daktaro laipsnį kalba galimybę.

Kreipimasis į interneto programa, kuri siūlo kalbomis bakalauras yra lengviau, nei būtų galima pagalvoti. Būsimieji studentai gali kreiptis į savo pasirinktą mokyklą iš namų patogumui. Užuot tik vietos mokyklose, internete mokymasis suteikia studentams galimybę naudotis mokyklų, esančių visame pasaulyje. Dabar yra laikas imtis tuos lemiamus žingsnius pagerins savo ateitį. Naršyti mūsų išsamią internetinę duomenų bazę, daugiau sužinoti apie visus variantus, kad jūsų laukia. Paieška jūsų programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo biurą apie savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kalbų studijos

Klaipeda University

Tolesnė studijų programa, pagrįsta bendromis lingvistinėmis studijomis anglų kalba, taip pat praktiškai taikomomis anglų ir kitomis kalbomis (švedų, ispanų, vokiečių) stu ... [+]

ApžvalgaVieta: Lietuva, KlaipėdaTipas: bakalauras, visą darbo dienąNominali trukmė: 4 metai (240 ECTS)Studijų kalba: anglųApdovanojimai: bakalauras (humanitarinių mokslų bakalauras)Mokestis už mokslą: 1906 €Paraiškos mokestis: Paraiškos mokestis už studijų programas yra skirtas ES valstybių narių arba Europos ekonominės erdvės šalių (Ukrainos, Moldovos, Gruzijos, Baltarusijos, Armėnijos ir Azerbaidžano) piliečiams, taip pat asmenims, turintiems leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje: 55 EUR. Kitiems studentams: 150 €. (Paraiškos mokestis negrąžinamas).Paraiškų pateikimo terminas: 2019 m. Birželio 30 dStudijos prasideda rugsėjo 2 dBakalauras anglų kalba ir kita užsienio kalba (švedų, ispanų, vokiečių)... [-]
Lietuvos Respublika Klaipėda
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba