Filter
Tikslieji mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Komercijos vadybos studijos

Kai studentai įstoja į kolegiją pirmą kartą, dažniausiai jie siekia bakalauro laipsnį. Bakalauro laipsnis pabrėžia mokslinį tyrimą ir suteikia mokslininkams praktines paraiškas informacija, kurią jie mokosi per šią ketverių metų studijų programą.

Kas yra komercinio valdymo bakalauras? Komercinis valdymas yra finansinė statybos pramonės pusė. Šios srities specialistai naudoja savo ekspertų žinias apie statybą, tvarius išteklius, finansus ir teisines galimybes valdyti sutartis ir prižiūrėti gamybos išlaidas bei statybos projektų finansinį gyvybingumą. Pirmaisiais metais paprastai išleista informacija apie statybos pramonę. Studentai mokosi modernių technologijų ir finansų valdymo kursų bei mokosi naujoviškų būdų, kaip užsiimti atsakingu tvarumu.

Mokiniai mokosi subalansuoti biudžetus, įgūdžius, kurie turi tiek profesinę, tiek asmeninę vertę. Komercinis valdymas taip pat moko daugiafunkcines užduotis, kurios yra būtinos laiku užbaigti projektus ir išlaikyti sveiką darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą. Bakalauras taip pat gali padėti atlikti tolesnius tyrimus, kurie gali atverti galimybes valdyti.

Jei mokiniai palygins kaimo bendruomenių kolegijų, valstybės finansuojamų universitetų ir privačių institucijų kainas, jie suras daug išlaidų, ypač palygindami išlaidas skirtingose ​​šalyse. Kai studentai renkasi skirtingas programas, rekomenduojama atlikti sąnaudų ir naudos analizę.

Tie, kurie baigė komercijos vadybos bakalauro laipsnį, paprastai puikiai tinka projektų valdymo karjerai. Kaip statybos finansų ekspertas, jie gali gauti tokias darbo vietas kaip komerciniai, statybiniai arba statybų inspektoriai. Jie gali vadovauti komandoms planuoti ir kurti, arba jie gali būti bendro svetainės valdytoja. Dažnai jų įgūdžiai gali būti naudojami kaip finansų vadovai arba civilinės inžinerijos konsultantai. Visi darbai, kuriuose susitinkama su statyba ir finansais, yra darbas, kuriam šis laipsnis skirtas studentams paruošti.

Galite uždirbti savo bakalauro laipsnį komercijos valdyme internete bendradarbiaudama su daugeliu universitetų ar kolegijų, o tai gali būti patraukli galimybė tiems, kuriems reikia lankstesnio grafiko, nei leidžia tradicinės klasės. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Komercijos vadybos studijos

London South Bank University

Kiekis Apklausos laipsnio kursas, profesionaliai akredituotas „Chartered Building of Building“ (CIOB), kuris yra pirmasis žingsnis tapti visiškai kvalifikuotu „Surveyor“. ... [+]

Dėl spec ir biudžeto

Jei ieškote profesionalaus lygio darbo statybos pramonėje, kiekybinis tyrimas - užtikrinant, kad projektai atitiktų teisinius ir kokybės standartus, ir kad klientai gautų pinigų už pinigus - yra idealus. Šiuo metu trūksta kiekybinių inspektorių, todėl visuomet turėsite paklausą. Studijuosite vadybos ir verslo praktiką statybos kontekste, taip pat teisės ir ekonomikos srityse. Mes įsitikinsime, kad suprantate ir organizacinę struktūrą bei sąnaudų kontrolę, nes tai yra esminiai įgūdžių kiekio matuoklių įgūdžiai.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba