Filter
Tikslieji mokslai
Afganistanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų bakalauro programas - Kompiuterijos mokslai Afganistane - 2019/2020

Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis (BSc) - tai pirmosios akademinės pakopos studijos, kurios paprastai užtrunka nuo trejų iki penkerių metų.  Šio tipo studijų programos yra kuriamos taip, kad studentus paruoštų tolimesnėms magistro studijoms arba profesinės karjeros pradžiai.

Nors kompiuterijos mokslas yra viena iš sparčiausiai augančių ir besiplečiančių mokslų sričių, daugybė akademikų prieš kelias dešimtis metų nenorėjo pripažinti kompiuterijos mokslo kaip vienos iš akademinių mokslo sričių. Prie akademinių mokslų kompiuterijos mokslas buvo priskirtas 1950-aisiais metais. Dažnai sakoma, kad būtent IBM prekinis ženklas yra atsakingas už tai kad kompiuterija tapo tokia svarbia dabartinės kultūros dalimi.

Afganistanas oficialiai Afganistano Islamo Respublika, yra išėjimo į jūrą suvereni valstybė, priklausantys Pietų Azijos, Vidurinės Azijos ir tam tikru mastu Vakarų Azijoje.

Geriausios tiksliųjų mokslų bakalauro programos - Kompiuterijos mokslai Afganistane - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kompiuterijos mokslai, Afganistanas

American University of Afghanistan

Informacinės technologijos ir Informatikos katedra siekiama suteikti studentams teorinių ir praktinių žinių apie ... [+]

Tiksliųjų mokslų bakalauras informacinių technologijų ir kompiuterių mokslo

&nbsp

Informacinės technologijos ir Informatikos katedra siekiama suteikti studentams teorinių ir praktinių žinių apie:

• Moderni programinės įrangos projektavimo, kūrimo ir įgyvendinimo būdai • Moderni ryšių ir tinklų technologijos • informacijos saugojimas, paieška ir valdymo metodai • Matematinės ir mokslinės požiūriai ITCS Laipsnis Aprašymas Informacinės technologijos ir Informatikos katedra suteikia studentams iš šių laipsnių:

• Bakalauro (BS) su Computer Science ir informacinių technologijų koncentracijos

• bakalauras (BA) ir Communications ... [-]

Afganistanas Kabulas
Sausis 2020
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba